Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 237 προϊόντα.
6» στροφέων πιάτων βαρέων καθηκόντων τροχίσκων δευτερεύουσα ικανότητα ροδών 230kg κλειδαριών λαστιχένια
| Ονομασία προϊόντος: | 6" Περιστρεφόμενη πλάκα πλευρική κλειδαριά ελαστικός τροχός 230kg Χωρητικότητα Ροδάκια βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου πλαϊνού φρένου από καουτσούκ 6". |
| Μέγεθος τροχού:: | 150x50mm |
250kg λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 200mm ικανότητας διάμετρος
| Όνομα προϊόντων: | 200mm διαμέτρων ενιαίο φρένων ροδών 250kg χονδρικό εμπόριο τροχίσκων ικανότητας λαστιχένιο βαρέων κα |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» λαστιχένιοι δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων |
| Μέγεθος ροδών:: | 200x50mm |
4 ίντσας ροδών 180kg λαστιχένιο άκαμπτο πιάτο σιδήρου τροχίσκων ικανότητας βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει 4 ιντσών ροδών 180kg ικανότητας βαρέων καθηκόντων τροχίσκους καροτσακιών πιάτων σιδήρου |
|---|---|
| Ύφος:: | 4» λαστιχένιοι άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
Ρόδα καροτσακιών βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων στροφέων 5 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Προμήθειες Μαύρο καουτσούκ τροχό τροχό 5 ιντσών Στρογγυλοπίνακα βαρέος ρόστερ |
|---|---|
| Στυλ:: | 5 ιντσών κυλιόμενες βαριές ρόδες από ελαστικό |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg χωρητικότητας σταθερό πλάκα Caster Wheel κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | OEM Τροχός από καουτσούκ 125mm 200kg Ιδιαίτερη χωρητικότητα σταθερές πλάκες βαρέων βαρέων τροχών |
|---|---|
| Στυλ:: | 5 ιντσών σταθερές βαριές ρόδες από καουτσούκ |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
βαρέων καθηκόντων λογότυπο τροχίσκων πυρηνών σιδήρου 150mm εξατομικεύσιμο
| Όνομα προϊόντων: | 150mm εξατομικεύσιμοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι λογότυπων ροδών πυρηνών σιδήρου σταθεροί λάστιχο γ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» το λάστιχο καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
8 ίντσας μεγάλοι ροδών στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρήνων πιάτων κοίλοι
| Όνομα προϊόντων: | Άμεσες πωλήσεις 8 ιντσών μεγάλοι ροδών στροφέων λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρήνων πιάτ |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
8» πυρηνών σιδήρου λαστιχένιο βαρέων καθηκόντων τοπ πιάτο ροδών τροχίσκων άκαμπτο
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει 8» τροχίσκους τοπ πιάτων ροδών πυρηνών σιδήρου λαστιχένιους άκαμπτους βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» το λάστιχο καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 8x2 ίντσα |
4 πυρήνας σιδήρου 360° " X2» που περιστρέφεται τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 4 πιάτο 360° στροφέων πυρηνών σιδήρου " x2» μαύρο λαστιχένιο που περιστρέφεται τους β |
|---|---|
| Ύφος:: | 4» λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 4inch |
Βαρέων καθηκόντων χονδρικό εμπόριο 5 ίντσας επεξεργασμένου σιδήρου λαστιχένιο τροχίσκων δευτερεύον κλειδαριών βιομηχανικό χυτοσιδήρου ροδών καροτσακιών
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων λαστιχένιοι τροχίσκοι |

