Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 247 προϊόντα.
Κανένας χαρακτηρισμός 350kg που φορτώνει τις βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων 10 ιντσών με τον πυρήνα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | 10 ιντσών 350kg στροφέων βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων τοπ πιάτων πυρήνων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί |
| Μέγεθος ροδών:: | 250mm |
Ελαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 6 ιντσών ρόδες τροχίσκων, ISO9001 σκληρού λάστιχου
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών άνω πλάκα περιστρεφόμενο σταθερό άκαμπτο κλείδωμα χρυσό pp πυρήνα μαύρο ελαστικό ελαστικό ρ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ελαστικό ελαστικό pp βαρέως τύπου τροχίσκος |
| Χρώμα:: | Χρυσό+Μαύρο |
286lbs φόρτωση των βαρέων καθηκόντων κλειδώσιμων τροχίσκων, ρόδες καστόρων 150mm
| Όνομα προϊόντων: | η λαστιχένια σκόνη κλειδώματος πιάτων στροφέων χωρητικότητας φορτίων διαμέτρων 286lbs 150mm μπορεί ρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Η σκόνη μπορεί τροχίσκος με το φρένο |
| Διάμετρος ροδών:: | 150 χιλ. |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Ελαστικά βαρέων φορτίων τροχόσπιτων με διαφορά τρύπας 2,5 βρόγχων
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 2.5 ίντσες |
Πολυδιάστατο μέγεθος στέλεχος M12x15mm τροχούς στροφής 3 ίντσες χάλυβα για τροχόσπιτο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
Ρουλεμάν τροχού επίπλων με ρόδες από PP Nylon TPR PU Rubber σχεδιασμένες για ομαλή κίνηση και μεγάλη χωρητικότητα φόρτωσης
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |
Μετατροπές βαρέων φορτίων με χωρητικότητα 125kg
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
Τεχνικά έπιπλα βιώσιμα βαρέα υλικά βιομηχανική ποιότητα κατάλληλα για γραφεία καρέκλες τραπέζια και ντουλάπια διάφορα χρώματα
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |

