Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 281 προϊόντα.
4 ίντσες τροχιά μέγεθος Nylon ιατρικές ρόδες για πολυπροπυλένιο με υλικό στήριξης
| Μέγεθος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό+Γκρι |
| Τύπος: | Πλάκα |
5 οι τροχίσκοι ίντσας SS με τους δευτερεύοντες τροχίσκους πιάτων κλειδαριών στερεούς νάυλον προσαρμόζουν
| Ονομασία του προϊόντος: | 5 ιντσών Οικονομικός τύπος ΣΣ Ράστερς με πλευρική κλειδαριά Στερεές πλάκες Νάιλον Ράστερς Προσαρμόστ |
|---|---|
| Στυλ:: | Σωματικές πλευρικές ρόδες πέδησης SS |
| Φέρων τύπος:: | Καθαρός τύπος |
3 ίντσες ιατρικές πλάκες ράβδοι 275lbs χωρητικότητα φορτίου ακρίβεια μπάλα ρουλεμάν νάιλον στήριγμα
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
4 ίντσας επεκτειμένος μίσχων TPR τροφίμων κάρρων τροχίσκοι τύπων ροδών μαλακοί για τον κατασκευαστή Κίνα κάρρων υπηρεσιών
| Όνομα προϊόντων:: | 4 ίντσας επεκτειμένος μίσχων TPR τροφίμων κάρρων τροχίσκοι τύπων ροδών μαλακοί για τον κατασκευαστή |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | TPR+Plastic πυρήνας |
| Τύπος:: | Το κάρρο τροφίμων κυλά τον επεκτειμένος μίσχο |
Ατσάλινα τροχιά 3 ίντσες λευκά γκρι τροχούς με ακριβή ρουλεμάν
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
5 ιντσών, 6 ιντσών, 8 ιντσών ελατήρια απορροφητικά ράβδους, ανθεκτικά σε χτυπήματα, ανθεκτικά σε φθορά, ανθεκτικά και παγκόσμια
| Τρόπος λειτουργίας: | Απόσταση |
|---|---|
| Υλικό σκαλοπατιών: | Πλαστικό |
| Τύπος πλαστικού: | ΠΕ και σίδηρος |
Στρογγυλοί για έπιπλα Μαύρη ρόδα συμβατή με τα περισσότερα έπιπλα
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Ζυγισμένα ελαφριά τροχιά / περιστρεφόμενα τροχιά TPR Smooth Wheel 19-24mm Wheel
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| Βήμα ροδών: | Γλυκό |
| Πυρήνας ροδών: | Πλαστικό |
110kg χωρητικότητα ατσάλινα τροχιά με πάχος πλάκας 0,25 ίντσες
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Στρογγυλοί από νάιλον υψηλής χωρητικότητας φορτίου για συμβατότητα επίπλων
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Compatibility: | Furniture |

