Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
300-500KG χωρητικότητα φόρτωσης Ατσάλινο τροχόσπιτο με αναδιπλούμενη πλατφόρμα και TPR / PU περιστροφές
| Τύπος: | Τροχίσκοι στροφέων |
|---|---|
| Τύπος χειριστή: | αναδιπλούμενο |
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
Περιβαλλοντικά φιλικοί λευκοί σφαίροι για εύκολο χειρισμό επίπλων και μικρών ντουλαπιών
| Ειδικότητα: | Φιλικό προς το περιβάλλον |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έπιπλα |
| Χρήση: | Διαμονή/γραφεία/μικρά ντουλάπια/κρεβάτια μωρών/καροτσάκια |
Τεχνικό φορτηγό μεταφορών με κυλιόμενες ρόστες 70 kg
| Τύπος: | Τροχίσκοι στροφέων |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου: | 300-500 κιλά |
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
450-850 kg φορτωμένης χωρητικότητας Πολυουρεθάνιο τροχούς με τύπου συνολικού φρένου κλειδώματος και υλικό σιδηροδρομικού τροχού PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Πυρηνικά υλικά πολυουρεθάνιο για ομαλή κυκλοφορία και ανθεκτική απόδοση ενός τροχού
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Επικοινωνία με τα έπιπλα Συμφωνητικές ρόδες νάιλον 600KG φορτωμένη χωρητικότητα Σκληρό πυρήνα τροχό PA ποσότητα 4
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
Ρουλεμάν τροχήλατα έπιπλα στελέχους για μικρά ντουλάπια σε τρόλεϊ και περίβλημα
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Γκρι ελαφρύ φορτίο πλάκας Mount Swivel Casters -20 έως 100 βαθμούς Κελσίου Περιοχή θερμοκρασίας
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -20 έως +100 βαθμοί Κελσίου |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 144 λίβρες |
| ρουλεμάν ροδών: | Σαφές ρουλεμάν |
Σκληρό πυρήνα τροχούς τροχοφόρων τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχώ
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
Βιομηχανική κλειδαριά δαπέδου Η φιλική προς το περιβάλλον επιλογή για τη διαχείριση της αποθήκης σας
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
| Τύπος: | Στρογγυλο |

