Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
Ο ψευδάργυρος cOem χρωμάτισε τη 4 φορτωμένη άκαμπτη φαινολική ρόδα καστόρων ίντσας 660LBS
| Όνομα προϊόντων: | COem YLcaster άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι ικανότητας ροδών 660LBS 4 ιντσών φαινολικο |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι 4 ιντσών |
| Διάμετρος ροδών:: | 4 ίντσα |
ρόδες καροτσακιών μετάλλων χυτοσιδήρου χωρητικότητας φορτίων διαμέτρων 300kg 200mm
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει τη μεγάλη ρόδα 200mm καροτσακιών βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου χωρητι |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι τροχίσκοι σιδήρου 200mm βαρέων καθηκόντων |
| Μέγεθος ροδών:: | 20 εκατ. |
Πολυουρεθάνιο στρογγυλοφόρο τροχόσπιτο με φρένο πλήρους κλεισίματος και κούφους τροχούς πυρήνα
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Μονοτροχιά στυλ Κόκκινο PU τροχιά Πολυουρεθάνιο τροχοθρεπτήρες Συνολικού κλειδώματος Τύπος φρένων Υλικά αντοχής
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
5 ίντσας PVC κοίλοι πυρήνων μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πιάτων καροτσακιών άκαμπτοι
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας μαύροι PVC κοίλοι πυρήνων καροτσακιών προμηθευτές Κίνα ροδών τροχίσκων Industial πιάτων ροδ |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος μαύροι τροχίσκοι PVC |
| Χρώμα ροδών:: | μαύρος |
Σιδηροδρομικές ρόδες 100-300 κιλών χωρητικότητας φορτίου με 3-8 ελαστικούς τροχούς
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
3/4/5/6/8 ίντσες Νάιλον νοσοκομείο τροχόσπιτα τροχόσπιτα για ιατρικό εξοπλισμό
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Υλικό: | Καουτσούκ/PU/Νάιλον/TPR |
Αθόρυβοι και ανθεκτικοί στην φθορά τροχοί τροχόσπιτων με M12x15mm πλεγμένο στέλεχος
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης 3-8 ίντσες Τριχόστρωμα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
3/4/5/6/8 ίντσες τροχούς καουτσούκ τροχόσπιτα με ομαλό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

