Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 247 προϊόντα.
880LBS PU πυρήνας 150mm αλουμινίου βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι καροτσακιών
| Όνομα προϊόντων: | WBD προσφέρει σε 150mm τον κίτρινο PU στροφέα πιάτων πυρήνων αλουμινίου ροδών δευτερεύον φρένο βαρέω |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU αλουμινίου 150mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
200x50mm 550LBS μαλακό τοπ στροφέων πιάτων μαύρο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο ροδών καροτσακιών σιδήρου λαστιχένιο
| Ονομασία προϊόντος: | μαλακό ροδών 200x50mm 550LBS τοπ στροφέων πιάτων μαύρο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο ροδών καροτσακι |
|---|---|
| Στυλ:: | Μαύρος λαστιχένιος κλειδώσιμος τροχίσκος |
| Μέγεθος ροδών:: | 200x50mm |
4» τετραγωνικό μίσχων σιωπηλό τροφίμων κάρρων υπηρεσιών κάρρων τροχίσκων βαρέων καθηκόντων χονδρικό εμπόριο ροδών καροτσακιών σκόνης ανθεκτικό
| Product Name:: | 4" Square Stem Silent Food Cart Service Cart Casters Dust Resistant Trolley Wheels Heavy Duty Wholesale |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | TPR+PP |
| Τύπος:: | Τροχίσκοι κάρρων τροφίμων |
100x27mm TPR στροφέων ψευδάργυρος τροχίσκων που χρωματίζεται επικεφαλής για το κάρρο τροφίμων
| όνομα προϊόντων:: | ο επεκτειμένος μίσχος 100x27mm που οι γκρίζοι τροχίσκοι κάρρων τροφίμων tpr γυρίζουν το επικεφαλής κ |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | TPR+Plastic πυρήνας |
| Τύπος:: | Το καροτσάκι κάρρων τροφίμων κυλά τον επεκτειμένος μίσχο |
Μονοτροχιακό κόκκινο PU τροχιακό πολυουρεθάνιο τροχιά προσφέροντας πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα τέλεια επιλογή για αποθήκη και εξοπλισμό
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
6x2 ίντσα γύρω από το βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό πυρήνα αλουμινίου ροδών καροτσακιών κλειδαριών στροφέων ροδών PU
| Ονομασία προϊόντος: | 6x2 ίντσα γύρω από τις βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές προμήθειες πυρήνων αλουμινίου ροδών καροτσακιώ |
|---|---|
| Στυλ:: | 6x2 βιομηχανικές ρόδες καροτσακιών ίντσας |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2 ίντσα |
8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες πυρήνων κλειδαριών κοίλοι για τα βιομηχανικά καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες π |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
880lbs ικανότητα 90x60cm μαύρος πλαστικός πτυσσόμενος βαρέων καθηκόντων cOem καροτσακιών πλατφορμών
| Ονομασία προϊόντος:: | 880lbs ικανότητα 90x60cm μαύρος πλαστικός πτυσσόμενος βαρέων καθηκόντων cOem καροτσακιών πλατφορμών |
|---|---|
| Υλικό:: | Πλαστική ύλη |
| Διάμετρος ροδών:: | 5 ιντσών |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Όνομα προϊόντων: | 6 ίντσας στερεοί μαύροι τροχίσκοι Temprature ροδών βαρέων καθηκόντων υψηλοί για τους φούρνους |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων υψηλοί τροχίσκοι temprature |
| Διάμετρος ροδών:: | 6 ίντσα |
6inch 300kg που φορτώνει τις θερμοπλαστικές λαστιχένιες ρόδες αντιστατικές
| Ονομασία προϊόντος: | Αντιστατικοί τροχοί 6 ιντσών 300kg θερμοπλαστικό καουτσούκ βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Αντιστατικοί τροχοί βαρέως τύπου tpr |
| Υλικό ροδών:: | Πυρήνας TPR+PP |

