Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 257 προϊόντα.
2 ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας ικανότητας ίντσας 70kg για τις βιομηχανικές μηχανές
| Όνομα προϊόντων: | μαύρες πλαστικές ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας στροφέων πιάτων 2 ιντσών 154lbs 70kg για τις βι |
|---|---|
| Ύφος:: | Πλαστικές ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας |
| Διάμετρος ροδών:: | 50 χιλ. |
3 ιντσών ατσάλινα τροχιά με 2,5 ιντσών διαφορά τρύπας
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Ζιγκωτό βαμμένο σίδηρο βαρύ φορτίο τροχός κυλινδρισμού σύνολο διπλό ρουλεμάν 144mm μήκος
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Σιδερένιο τροχό κέντρο βαρέος ρόστερ διαμέτρου 100 mm με ανθεκτικό ρουλεμάν για την απόδοση στη μεταφορά υλικών
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Στρογγυλοί στρογγυλοί για έπιπλα με τεντωμένο νήμα για φινίρισμα
| Load Capacity: | 10-60 KG |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Application: | Furniture |
880LBS ξεραίνοντας στροφέας φρένων ραφιών δευτερεύων φαινολικές ρόδες τροχίσκων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών ράφι ξήρανσης τρόλεϊ περιστρεφόμενο πλευρικό φρένο ανθεκτικό στη θερμότητα Βιομηχανικοί τρο |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια στεγνώματος 6 ιντσών |
| Διάμετρος τροχού:: | 6 ιντσών |
Συμφωνείς με τα έπιπλα στροφές με τύπο τοποθέτησης πλάκας που έχουν σχεδιαστεί για να αντέχουν βαριά φορτία και να εξασφαλίζουν ομαλή κινητικότητα στα έπιπλα
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
Βιομηχανική κλάση τροχούς 3 ίντσες πλάτος τροχών 5-3/4 ίντσες συνολικό ύψος για βαριές εφαρμογές
| Μέγεθος τρυπών μπουλονιών: | 1/4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα τροχού: | Γκρι/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πορτοκαλί/ Πράσινο/ Λευκό |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
660lbs ικανότητα 90x60cm πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων:: | 90x60cm μεγέθους 660lbs ικανότητας πράσινο ομο-πολυπροπυλενίου χονδρικό εμπόριο καροτσακιών πλατφορμ |
|---|---|
| Υλικό:: | Κοβάλτιο-πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος ροδών:: | 5 ίντσα |
Στρογγυλοί διαφανείς τροχούς κυψελών PU για έπιπλα με χωρητικότητα φορτίου 10-60KG
| Χρήση: | Διαμονή/γραφεία/μικρά ντουλάπια/κρεβάτια μωρών/καροτσάκια |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Κόκκινο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Μπλε/ Καφέ κλπ. |
| Ειδικότητα: | Φιλικό προς το περιβάλλον |

