Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
198lbs ρόδες καροτσακιών φόρτωσης 5inch TPR βαρέων καθηκόντων με την κάλυψη σκόνης χάλυβα
| Όνομα προϊόντων:: | 5 ιντσών 198 λίβρες με τρύπες με γκρι ρουλεμάν γκρι tpr ψώνια τροχούς βαρέως τύπου με ατσάλινο κάλυμ |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | TPR + PP |
| Τύπος:: | Ρόδες καροτσακιών αγορών TPR βαρέων καθηκόντων |
4 βαρέων καθηκόντων ένσφαιρος τριβέας στροφέων καστόρων πολυουρεθάνιου αλουμινίου ίντσας
| Product Name: | 4 Inch Heavy Duty Aluminium Polyurethane Castors Swivel Ball Bearing |
|---|---|
| Style:: | Aluminium pu Swivel casters |
| Wheel capacity:: | 320kg |
144mm Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόδες τροχούς διπλών σφαιρικών ρουλεάντων κόκκινο σίδερο PU ομαλή κίνηση
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
Επικεφαλίδες βαρέων βαρών με βαφή ψευδαργύρου με τροχούς πολυουρεθάνου έως 837lbs χωρητικότητα φορτίου διπλές σφαίρες
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
Επικεφαλίδα με στροφή σιδήρου χωρίς φρένο
| Υλικό τροχού: | PU+iron |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
6» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι για τις βιομηχανικές μαύρες γυαλιού νάυλον ροδών διπλές ρόδες καροτσακιών πιάτων φρένων τοπ
| Ονομασία προϊόντος: | Ροδάκια βαρέως τύπου 6" Μαύρης ρόδας διπλής πλάκας φρένων Τροχοί τρόλεϊ για βιομηχανική |
|---|---|
| Στυλ:: | Μαύρος διπλός τροχός φρένων |
| Μέγεθος τροχού:: | 6" |
20kg φορτώνοντας τις ρόδες καροτσακιών 60mm βαρέων καθηκόντων για το κάρρο τροφίμων
| Όνομα προϊόντων:: | μαύρες PP 60mm περασμένες κλωστή 20kg ρόδες καροτσακιών κάρρων τροφίμων μίσχων βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | Πλαστικό |
| Τύπος:: | Ρόδες καροτσακιών κάρρων τροφίμων |
990LBS ικανότητα PU 6 ίντσας στροφέας που κλειδώνει τους σιωπηλούς βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | 990LBS Χωρητικότητα 6 ιντσών Πράσινη περιστροφή τροχού PU Αθόρυβοι τροχοί βαρέως τύπου για βιομηχανι |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου με περιστρεφόμενη κλειδαριά 6 ιντσών |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |
5 PU 304SS στροφέων μίσχων ροδών 130kg ίντσας μαλακός περασμένος κλωστή ικανότητα μεσαίας ισχύος κατασκευαστής Κίνα ροδών τροχίσκων
| Ονομασία προϊόντος: | 5 ίντσες μαλακό τροχό 130kg χωρητικότητα πεταμένο στέλεχος στροφικό μεσαίου βάρους PU 304SS τροχούς |
|---|---|
| Στυλ:: | Μηχανές για την κατασκευή τροχιάς στρογγυλοειδούς στύλου 304SS |
| Φέρων τύπος:: | Στρογγυλοφόρα |
2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | 2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |

