Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 257 προϊόντα.
WBD 4-Pack Heavy Duty Nylon Casters Solid Core Wheels με χωρητικότητα 100 λίβρες
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
Ρουλεμάν Τροχός Έπιπλα για Τροχούς 3-5 ιντσών με Μακροχρόνια Απόδοση
| Application: | Furniture |
|---|---|
| Load Capacity: | 10-60 KG |
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
Περιβαλλοντικώς φιλικά διαφανή τροχούς κυψελών PU για ομαλή κίνηση των επίπλων
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Κόκκινο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Μπλε/ Καφέ κλπ. |
|---|---|
| Τύπος τροχίσκων: | Πίνακες για την υποδομή και την υποδομή καρέκλας γραφείου |
| Ειδικότητα: | Φιλικό προς το περιβάλλον |
Γρήγορη και εύκολη ανύψωση με πράσινο υλικό τροχού χάλυβα Lift Up Top Jack
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
Επικαιροποιημένο σύστημα κλειδαριού δαπέδου τύπου "Green Kick Bar" για βαριά φορτία και αυξημένη σταθερότητα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
|---|---|
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
Πλάκα πολυπροπυλενίου από ανοξείδωτο χάλυβα για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
700kg η φόρτωση του κυλίνδρου φορτηγών παλετών 80x80mm κυλά το κοβάλτιο-πολυπροπυλένιο
| Όνομα προϊόντων: | πίσω χονδρικό εμπόριο ροδών φορτηγών παλετών ομο-πολυπροπυλενίου 80x80mm 700kg |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Μπεζ |
| Μέγεθος ροδών:: | 80x80 χιλ. |
Ελαστικός τροχός μαύρου PU, ύψος 194 mm για χειρισμό και μεταφορά υλικών αποθήκης
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Βιομηχανικά Ρόδες με Επεκτεινόμενο Στέλεχος Ανθεκτικοί Τροχοί Βαρέως Τύπου για Βιομηχανικά Μηχανήματα, Αποθήκευση και Κινητικότητα Εξοπλισμού
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
Μεταφορικά φορτηγά βαρέων φορτίων με δυνατότητα φορτίου έως 500 kg 90 cm
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |

