Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 247 προϊόντα.
Τρακίς 2/4/6 τροχών για εύκολο και βολικό χειρισμό υλικού
| Τύπος χειριστή: | αναδιπλούμενο |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | Πλατφόρμα από πλαστικό/ατσάλι |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Τρακίς πλατφόρμας από ανοξείδωτο χάλυβα με αναδιπλούμενο χειριστήριο Συνολικό ύψος 90cm για εύκολες και ασφαλείς λύσεις μεταφοράς υλικών
| Τύπος: | Τροχίσκοι στροφέων |
|---|---|
| Ανωτερότητα: | Μεταφορτωτές |
| Χρήση: | Μεταφορά βαρέων ή χοντρών αντικειμένων |
Ζυγισμένα μεσαία ρόστερ με συνολικό ύψος 5-3/4 ίντσες και PU/PVC/TPR/PP/καουτσούκ τροχούς κατασκευασμένα για να αντέχουν σε βαριά φορτία
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | ΠΕ/PVC/TPR/PP/Κουτσούκ |
| πλάτος τροχού: | 3 4 5 6 ίντσες |
Μεταλλικές στροφές αμερικανικού στερεού πυρήνα για έπιπλα 600 kg
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
Αποδοτική μεταφορά βαρέων ή ογκώδεις αντικειμένων με αναδιπλούμενη πλατφόρμα
| Ανωτερότητα: | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
| Τύπος χειριστή: | αναδιπλούμενο |
Αθόρυβο ομαλό τροχόσπιτο με τροχούς TPR/PU που περιστρέφονται
| Type: | Swivel Casters |
|---|---|
| Wheel Type: | TPR/PU Wheel |
| Trolley Type: | Platform Trolley |
Πλατφόρμα τροχοφόρου τύπου λαβήματος για ασφαλές και σταθερό χειρισμό υλικών
| Τύπος τροχού: | Τροχός TPR/PU |
|---|---|
| Βάρος: | 15 κιλά |
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
Χρωματιστή πλατφόρμα τροχόσπιτο Συνολικό ύψος 90cm για εύκολη μεταφορά
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Τύπος καροτσακιών: | Τρόλεϊ πλατφόρμας |
Τροχοί χωρητικότητας 350KG, Συσκευασία των 4, Σχεδιασμένοι για βιομηχανικά καρότσια και μετακίνηση εξοπλισμού, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια ανθεκτικότητα
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
3-6 τροχούς Δυνατό να αναδιπλωθεί φορτηγό μεταφορών Πλατφόρμα τροχόσπιτο με ύψος 90cm και χωρητικότητα 300-500kg
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου: | 300-500 κιλά |
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |

