Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
Αποδοτική μεταφορά βαρέων ή ογκώδεις αντικειμένων με αναδιπλούμενη πλατφόρμα
| Ανωτερότητα: | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
| Τύπος χειριστή: | αναδιπλούμενο |
Αθόρυβο ομαλό τροχόσπιτο με τροχούς TPR/PU που περιστρέφονται
| Type: | Swivel Casters |
|---|---|
| Wheel Type: | TPR/PU Wheel |
| Trolley Type: | Platform Trolley |
Πλατφόρμα τροχοφόρου τύπου λαβήματος για ασφαλές και σταθερό χειρισμό υλικών
| Τύπος τροχού: | Τροχός TPR/PU |
|---|---|
| Βάρος: | 15 κιλά |
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
Χρωματιστή πλατφόρμα τροχόσπιτο Συνολικό ύψος 90cm για εύκολη μεταφορά
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Τύπος καροτσακιών: | Τρόλεϊ πλατφόρμας |
Τροχοί χωρητικότητας 350KG, Συσκευασία των 4, Σχεδιασμένοι για βιομηχανικά καρότσια και μετακίνηση εξοπλισμού, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια ανθεκτικότητα
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
3-6 τροχούς Δυνατό να αναδιπλωθεί φορτηγό μεταφορών Πλατφόρμα τροχόσπιτο με ύψος 90cm και χωρητικότητα 300-500kg
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου: | 300-500 κιλά |
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
80KG φόρτωση των μεσαίας ισχύος τροχίσκων 125mm με την κάλυψη σκόνης
| Όνομα προϊόντων: | τροχίσκοι τοπ PVC πιάτων ένσφαιρου τριβέα 125mm ενιαίοι μεσαίας ισχύος με την κάλυψη σκόνης |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι μεσαίας χρήσης με καλύμματα σκόνης |
| Χρώμα ροδών:: | Γκρίζος |
Ζυγισμένα εσωτερικά καουτσούκ τροχούς 2 ίντσες Διαμέτρου τροχού 46mm τροχός για βαριά κίνηση
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
300kg φόρτωση του μπλε πτυσσόμενου καροτσακιού πλατφορμών
| Όνομα προϊόντων:: | 900x600mm μεγέθους 300kg πτυσσόμενα καροτσάκια πλατφορμών ικανότητας μπλε πλαστικά για την αποθήκη ε |
|---|---|
| Υλικό:: | Πλαστικό |
| Αριθμός ροδών:: | Τετράτροχος |
60mm μαύρος πλαστικός μικρός καροτσακιών ροδών περασμένος κλωστή M8 μίσχων κατασκευαστής YLcaster τροχίσκων κάρρων τροφίμων στροφέων στερεός
| Όνομα προϊόντων:: | 60mm μαύρος πλαστικός μικρός καροτσακιών ροδών περασμένος κλωστή M8 μίσχων κατασκευαστής YLcaster τρ |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | Πλαστικό |
| Τύπος:: | Ρόδες κάρρων τροφίμων |

