Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
3 ίντσα 4 ίντσα 5 ιντσών μαλακοί TPR αγορών κάρρων ροδών κοίλοι πείρων τροχίσκοι στροφέων τρυπών μπουλονιών τροχίσκων γκρίζοι
| Όνομα προϊόντων:: | 3 ίντσα 4 ίντσα 5 ιντσών μαλακοί TPR αγορών κάρρων ροδών κοίλοι πείρων τροχίσκοι Wholesales στροφέων |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Γκρίζος |
| Υλικό τροχού:: | TPR |
Χυτοσίδηρος 75mm τοπ άκαμπτοι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι δικράνων πιάτων μαύροι για τον πίνακα
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευαστικοί 75mm τοπ τύπων πιάτων άκαμπτοι πιάτων μαύροι επιτραπέζιοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου δικρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου |
| Χρώμα ροδών:: | Σίδηρος |
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
Γκρι Πολυουρεθάνιο 4 ίντσες σφαίρες ρουλέτες με 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
Μεσαίου μεγέθους 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 5-3/4 ίντσες ύψος γκρι πολυουρεθάνιο τροχούς
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
Πλαστική / ανοξείδωτο χάλυβα πλατφόρμα χρώμα αναδιπλούμενο φορτηγό με περιστρεφόμενα ρόστερ
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
Πλατφόρμα τροχόσπιτος Τυλιζόμενη πλατφόρμα τροχόσπιτος με κυλιόμενες ρόδες χωρητικότητας 500 kg
| Χρήση: | Μεταφορά βαρέων ή χοντρών αντικειμένων |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
Ζυγισμένα τροχούς μεσαίου φορτίου με τροχούς τροχού 4 ιντσών
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Μεσαίου μεγέθους 4 ίντσες 3-1/2 ίντσες περιστρεφόμενη ακτίνα Περιοχή θερμοκρασίας 0 έως 180 βαθμούς F
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
100mm στροφέων κόκκινη PVC ικανότητα ροδών 90KG καροτσακιών τροχίσκων οικονομική
| Product Name: | 100mm Swivel Red PVC Casters Economical Trolley Wheels 90KG Capacity |
|---|---|
| Style:: | Red swivel casters |
| Wheel Color:: | Red+White |

