Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
Ο βαρέων καθηκόντων τροχίσκος καροτσακιών κυλά 100x50mm μαύρο λάστιχο πυρηνών σιδήρου 4 ίντσας στροφέων τροχίσκων πιάτων
| Ονομασία προϊόντος: | 100x50mm 4 ιντσών στροφέων πιάτων τροχίσκων μαύρες προμήθειες ροδών τροχίσκων καροτσακιών πυρηνών σι |
|---|---|
| Στυλ:: | λαστιχένιος τροχίσκος σιδήρου 100mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 100 χιλιοστά |
Χάλυβα Σώμα βαρέος φόρτος καουτσούκ τροχός 8 ιντσών ανθεκτικό χάλυβα καουτσούκ συνδυασμός τροχός κατάλληλο για αποθήκη καροτσάκια
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
3-8 ίντσες βαρύ φορτίο με νήματα τροχόσπιτα με 200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Μετατροπές βαρέων τρολεϊνών με περιστρεφόμενο / άκαμπτο / κλειδωτικό τοποθέτημα
| Βουνό: | Στρογγυλοί, άκαμπτοι, κλειδωμένοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Χρήση: | κάρρο καροτσακιών |
Ελαστικά βαρέων φορτίων τροχόσπιτων με διαφορά τρύπας 2,5 βρόγχων
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 2.5 ίντσες |
Μέγεθος Στήριξης 375 X 275 ίντσες, Τροχός από PU 3 τόνων βαρέως τύπου, με ομαλό πέλμα, Σχεδιασμένος για Κινητικότητα και Μεταφορά Βαρέος Εξοπλισμού
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm ύψος Συνολικό φρένο κλειδώματος τύπου 3 τόνων βαρύ φορτίο PU τροχός στροφής για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
6 βαρέων καθηκόντων στερεά άσπρη ρόδα 500KG ίντσας που αντέχει το νάυλον cOem Κίνα ροδών τροχίσκων καροτσακιών
| Όνομα προϊόντων: | 6 βαρέων καθηκόντων στερεά άσπρη ρόδα 500KG ίντσας που αντέχει το νάυλον cOem Κίνα ροδών τροχίσκων κ |
|---|---|
| Ύφος:: | Στερεοί νάυλον βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Υλικό ροδών:: | Νάυλον |
1100LBS ικανότητα 200mm άκαμπτη ανθεκτική στη θερμότητα βαρέων καθηκόντων βιομηχανική ρόδα τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων βιομηχανική ρόδα 200mm άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι Κίνα ικανότητας |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι 200mm |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 1100LBS |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

