Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
8x3 έξοχοι βαρέων καθηκόντων νάυλον τροχίσκοι ίντσας με φρένων τις ευρείες ρόδες καροτσακιών ροδών κλειδώσιμες
| Όνομα προϊόντων: | 8x3 έξοχοι βαρέων καθηκόντων νάυλον τροχίσκοι ίντσας με φρένων τις ευρείες ρόδες καροτσακιών ροδών κ |
|---|---|
| Ύφος:: | Έξοχος βαρέων καθηκόντων νάυλον τροχίσκος στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Λευκό+Ασημί |
8inch 704lbs που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων αγώγιμους τροχίσκους για τα καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | θερμοπλαστικοί βαρέων καθηκόντων αγώγιμοι τροχίσκοι ένσφαιρου τριβέα 8inch 704lbs για τα καροτσάκια |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων αγώγιμοι τροχίσκοι tpr |
| Υλικό ροδών:: | TPR+PP πυρήνας |
Το άκαμπτο πιάτο κυλά 8 ιντσών τις πορτοκαλιές PVC ρόδες καροτσακιών τροχίσκων βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Το άκαμπτο πιάτο κυλά βιομηχανικό κατασκευαστή Κίνα 8 ίντσας τον πορτοκαλή PVC τροχίσκων βαρέων καθη |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» τροχίσκοι PVC άκαμπτοι |
| Κατασκευή:: | Ενωμένος στενά χάλυβας |
50mm πλάτος τροχού επιπλέον βαρύ φορτίο τροχούς νάιλον τροχούς τροχούς πολυουρεθάνου κατασκευασμένα για βαριά βιομηχανικές εφαρμογές φορτίου και την κινητικότητα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
5 ίντσας βαρέων καθηκόντων πλαστικές μαύρες στερεές PP τροχίσκων δευτερεύουσες ρόδες τροχίσκων φρένων βιομηχανικές
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας βαρέων καθηκόντων πλαστικές μαύρες στερεές PP τροχίσκων δευτερεύουσες ρόδες τροχίσκων φρένω |
|---|---|
| Ύφος:: | πλαστικοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων 5 ιντσών δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι τοπ πιάτων αλουμινίου cOem 770LBS
| Όνομα προϊόντων: | YLCASTER PU αλουμινίου χωρητικότητας φορτίων cOem 770LBS βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι τοπ πι |
|---|---|
| Ύφος:: | 770lbs άκαμπτοι τροχίσκοι PU αλουμινίου |
| Ικανότητα ροδών:: | 770lbs |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών με πλάκα 4 x 4,5 ίντσες
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Βαρύ φορτίο πολυουρεθάνιο τροχούς κόκκινο διπλό σφαιρικό ρουλεμάν 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
6 βαρέων καθηκόντων ρόδες Wholesales καροτσακιών στροφέων χωρητικότητας φορτίων ανά τροχό 400KG τροχίσκων πολυουρεθάνιου πυρήνων αλουμινίου ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | 6 βαρέων καθηκόντων ρόδες Wholesales καροτσακιών χωρητικότητας φορτίων ανά τροχό 400KG τροχίσκων πολ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων αργιλίου |
| Χρώμα ροδών:: | πορτοκάλι |
Εργασιακό τραπέζι βαρέων βαρών τροχούς τροχούς κούφου πυρήνα μονοτροχός για βιομηχανικό χειρισμό
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |

