Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
Μαύρα ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
Χάλυβα Ρούχα τροχός υλικό Ρούχα τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχούς τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τ
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
8x2 κλειδώσιμες ρόδες τροχίσκων επίπλων πιάτων 660LBS στροφέων ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | 8x2 τροχίσκοι σιδήρου ικανότητας ροδών 660LBS πιάτων στροφέων ίντσας για τα έπιπλα βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών στροφέων σιδήρου 8 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 8x2 ίντσα |
75x32mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδώματος στροφέων μίσχων χυτοσιδήρου περασμένοι κλωστή
| Όνομα προϊόντων: | Τιμή 75x32mm EXW στερεός στροφέας μίσχων χυτοσιδήρου περασμένος κλωστή που κλειδώνει τους μεσαίας ισ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι μίσχων κλειδώματος στροφέων χυτοσιδήρου |
| Επιφάνεια υποστηριγμάτων:: | Treament ηλεκτροφόρησης |
λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φόρτωσης 125mm 440lbs με την κλειδαριά
| Όνομα προϊόντων: | μπλε ελαστικοί λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρηνών σιδήρου στροφέων πιάτων 125mm 440lbs |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικό καουτσούκ βαρέως τύπου |
| Μέγεθος ροδών:: | 5inchx42mm |
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Τροχήλατες ρόδες με κλείδωμα, βαρέως τύπου, με σπείρωμα, με βίδα, απόσταση οπών 2,5 ίντσες για εφαρμογές βαρέως τύπου
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
150mm Ρυθμικό μέγεθος τροχών Πολυουρεθάνιο τροχούς ομαλή τροχιά ανθεκτικοί τροχοί αντικατάστασης κατάλληλοι για βαριά φορτία καροτσάκια και εξοπλισμό
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
το γκρίζο PVC 150mm κυλά το κοίλο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο ροδών καροτσακιών τροχίσκων στροφέων πυρήνων
| Όνομα προϊόντων: | το γκρίζο PVC 150mm κυλά το κοίλο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο Wholesales ροδών καροτσακιών τροχίσκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» διπλό φρένο τροχίσκων PVC |
| Κατασκευή:: | ενωμένος στενά |
Το γκρίζο PVC κυλά 6 σταθερό ίντσες βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό ροδών καροτσακιών τροχίσκων
| Ονομασία προϊόντος: | Γκρι τροχοί PVC 6 ιντσών σταθεροί τροχοί Τρόλεϊ Τροχοί βαρέως τύπου Βιομηχανικό εργοστάσιο Κίνα |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια pvc 6" άκαμπτα |
| Κατασκευή:: | Συγκολλημένος |

