Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
6 PU χυτοσιδήρου στροφέων ροδών 450kg πολυουρεθάνιου ίντσας πράσινοι τροχίσκοι ροδών καροτσακιών βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 6 PU χυτοσιδήρου στροφέων ροδών 450kg πολυουρεθάνιου ίντσας πράσινοι τροχίσκοι ροδών καροτσακιών βαρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
880LBS ικανότητα ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενος 6» ξεραίνοντας τροχίσκους καροτσακιών ραφιών
| Όνομα προϊόντων: | 880LBS ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενη ρόδα 6» ξεραίνοντας κατασκευαστής Κίνα ικανότητας τροχ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» ξεραίνοντας τροχίσκοι καροτσακιών ραφιών |
| Ικανότητα:: | 880lbs |
Βαρύ φορτίο Κόκκινο σιδηρούνιου τροχού κέντρο σφαίρα ρουλεμάν μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου Ζινκ βαμμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
| Χρώμα: | Κόκκινο |
8 ο χυτοσίδηρος ίντσας κυλά τους βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου πιάτων στροφέων βιομηχανικούς κάστορες ροδών καροτσακιών πράσινους
| Πλάτος ροδών: | 2 ίντσα |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου τροχίσκοι |
176lbs 75mm Κίτρινο SS βαρύ φορτίο τροχόσπιτα τροχούς για τροφίμους τροχόσπιτα
| Ονομασία προϊόντος: | 176lbs 75mm Κίτρινο Πολυουρεθάνιο Γυρίζοντας Μεσαίου Βαθμού Ατσάλι Ρολόι |
|---|---|
| Στυλ:: | Μεσαίου μεγέθους κυψέλες από πολυουρεθάνιο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Φέρων τύπος:: | Ένσφαιρος τριβέας ακρίβειας |
6x2 PU πιάτων ροδών πολυουρεθάνιου ίντσας άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων βιομηχανικοί τροχίσκοι ροδών καροτσακιών
| Ονομασία προϊόντος: | 6x2 PU πιάτων ροδών πολυουρεθάνιου ίντσας μπλε άκαμπτες βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές προμήθειες τρ |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU άκαμπτος τροχίσκος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2inch |
8inch βαρέων καθηκόντων ρόδα τροχίσκων, βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων TPR
| Όνομα προϊόντων: | 4inch 5inch 6inch 8inch όλο το είδος βαρέων καθηκόντων προμηθευτών ροδών τροχίσκων |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Χρώμα ροδών:: | ζωηρόχρωμος |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Τρόλεϊ τροχούς βαρύ φορτίο ελαστικό τροχό διάμετρος 8 ίντσες ύψος 125 mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
5 ίντσες Συνολικό ύψος Πολυουρεθάνιο κυψέλες για βαρύ φορτίο 1000 λίβρες χωρητικότητα φόρτωσης μπάλα ρουλεμάν περιλαμβάνεται
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |

