Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
Ρόδες Χαλύβδινες με Πλάκα Στήριξης 100*100*85*85 Περισσότερα Προϊόντα για Εφαρμογές Υψηλής Αντοχής
| Επιφανειακή Επεξεργασία: | Τεχνητά |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
| Τύπος: | Στρογγυλο |
38kg φόρτωση των νάυλον ροδών 50mm, βαρέων καθηκόντων νάυλον ρόδες τροχίσκων ISO9001
| Όνομα προϊόντων: | 50mm 38kg φορτίων χωρητικότητας PA φρένων πενταλιών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών νάυλον στροφέων ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
4x2 ίντσας μπλε δευτερεύουσες φρένων ρόδες καροτσακιών τροχίσκων στροφέων βαρέων καθηκόντων
| Ονομασία προϊόντος: | Ο ανθεκτικός 4x2 ίντσας μπλε στερεός ροδών δευτερεύων φρένων τροχίσκος καροτσακιών στροφέων βαρέων κ |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU δευτερεύων τροχίσκος φρένων |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2inch |
Βαρέων καθηκόντων ρόδες καροτσακιών τροχίσκων πιάτων στροφέων με τη δευτερεύουσα κλειδαριά 125x50mm μαύρη σκληρή γεμισμένη γυαλί νάυλον ρόδα
| Ονομασία προϊόντος: | 125x50mm μαύρες σκληρές γεμισμένες γυαλί νάυλον ροδών στροφέων ρόδες τροχίσκων καροτσακιών πιάτων βα |
|---|---|
| Στυλ:: | τροχίσκος φρένων 125mm δευτερεύων |
| Μέγεθος ροδών:: | 125x50mm |
Φόρτωμα πλάκας Super Heavy Duty Casters 4 X 4.5 ίντσες Μέγεθος πλάκας 7.5 ίντσες Συνολικό ύψος Ιδανικό για αποθήκη
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
1188LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 360° πολυουρεθάνιου πυρηνών σιδήρου που περιστρέφονται PU ίντσας 8x2 τις ρόδες καροτσακιών στροφέων βήματος
| Όνομα προϊόντων: | 8x2 PU ίντσας βαρέων καθηκόντων περιστροφή τροχίσκων 360° πολυουρεθάνιου πυρηνών σιδήρου ικανότητας |
|---|---|
| Ύφος:: | PU βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Χρώμα τροχού:: | Πράσινο+Μαύρο |
Υψηλής βαρύτητας υπερβαρύτητας τροχός με μαύρο τροχό, βελτιστοποιημένος για την κίνηση βαρέων μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
1188LBS 200mm άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι υψηλής ικανότητας διαμέτρων
| Όνομα προϊόντων: | WBD άκαμπτη βιομηχανική ρόδα 200mm χωρητικότητας φορτίων προμηθειών 1188LBS υψηλή βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι PU 200mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 20 εκατ. |
ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες τροχίσκων κλειδαριών στροφέων διαμέτρων 770LBS 125mm
| Όνομα προϊόντων: | 125mm διαμέτρων βαρέων καθηκόντων ανθεκτικό στη θερμότητα ροδών 770LBS ικανότητας στροφέων χονδρικό |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί τροχίσκοι στροφέων 125mm lockheat |
| Διάμετρος ροδών:: | 125mm |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με διπλό ρουλεμάν για τροχόσπιτα 100 mm
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |

