Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
Γκρίζο PU 125mm βαρέων καθηκόντων ρόδες καροτσακιών με τον ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων:: | περασμένες κλωστή ρόδες ένα καροτσακιών αγορών PU ένσφαιρου τριβέα μίσχων διαμέτρων 125mm 12x15 τροχ |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Γκρίζος |
| Υλικό ροδών:: | PU |
PU βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι πυρήνων αντικατάστασης 440LBS PP 4 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | Καυτή πώληση 4 PU πυρήνων ικανότητας PP ίντσας 440LBS κόκκινο ροδών εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων πιάτων |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU 4 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
100mm οι μαύρες ρόδες καροτσακιών γυαλιού νάυλον στεγανοποιούν τις σταθερές ρόδες τροχίσκων τύπων βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές
| Ονομασία προϊόντος: | 100mm οι μαύρες ρόδες καροτσακιών γυαλιού νάυλον στεγανοποιούν τη σταθερή πώληση ροδών τροχίσκων τύπ |
|---|---|
| Στυλ:: | Νάυλον άκαμπτος τροχίσκος γυαλιού |
| Μέγεθος ροδών:: | 100x50mm |
8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου |
|---|---|
| Ύφος:: | Το τόξο προχωρεί το βαρέων καθηκόντων τροχίσκο στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |
το καροτσάκι 100mm PU κυλά βαρέων καθηκόντων
| Ονομασία του προϊόντος:: | 100mm διάμετρος 1/2-13x4/5 νήμα στέλεχος σκούρο μπλε μπάλα ελαστικό pu τροχόσπιτο ψώνια τροχούς |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | σκούρο μπλε |
| Υλικό ροδών:: | PU/Polyurethane |
150x50mm μαύρες λαστιχένιες ροδών στροφέων κλειδαριών βαρέων καθηκόντων χυτές ρόδες τροχίσκων καροτσακιών πυρηνών σιδήρου λαστιχένιες
| Ονομασία προϊόντος: | 150x50mm μαύρες λαστιχένιες ροδών στροφέων κλειδαριών βαρέων καθηκόντων χυτές ρόδες Wholesales τροχί |
|---|---|
| Στυλ:: | τροχίσκος φρένων 150mm δευτερεύων |
| Μέγεθος ροδών:: | 150x50mm |
6 επίπεδες ενιαίες ρόδες πολυουρεθάνιου ίντσας για τους βαρέων καθηκόντων βιομηχανικούς τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | Επίπεδοι μονοί τροχοί 6 ιντσών πυρήνα αλουμινίου πορτοκαλί πολυουρεθάνης για βιομηχανικούς τροχούς β |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Πορτοκάλι |
| Διάμετρος τροχού:: | 4 ίντσες/5 ίντσες/6 ίντσες/8 ίντσες/10 ίντσες |
8 μαλακοί τροχίσκοι τύπων στροφέων ροδών καροτσακιών πολυουρεθάνιου ίντσας βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 8 μαλακοί τροχίσκοι τύπων στροφέων ροδών καροτσακιών πολυουρεθάνιου ίντσας βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU |
| Χωρητικότητα τροχού:: | 300kg |
5 ίντσας βαρέων καθηκόντων πολυουρεθάνιου τροχίσκων στροφέων χονδρικό εμπόριο ροδών καροτσακιών πιάτων μαλακό βιομηχανικό
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |

