Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
Ελαστικοί τροχονόμοι πολυουρεθάνου με χωρητικότητα φόρτωσης 450 έως 850 kg Ιδανικοί για αποθήκες και εφαρμογές
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Εμπορικά οχήματα για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Στυλ:: | 100 mm pp άκαμπτες βαριές ρόδες |
| Wheel size:: | 100mm |
Ρόδα καροτσακιών βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων στροφέων 5 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Προμήθειες Μαύρο καουτσούκ τροχό τροχό 5 ιντσών Στρογγυλοπίνακα βαρέος ρόστερ |
|---|---|
| Στυλ:: | 5 ιντσών κυλιόμενες βαριές ρόδες από ελαστικό |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
ρόδα τροχίσκων PU πιάτων 304SS 300kg 6x2» αντιοξειδωτική βαρέων καθηκόντων άκαμπτη
| Όνομα προϊόντων: | WBD κόκκινοι PU κατασκευάζει 6x2» αντιοξειδωτικοί βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι πιάτων 304SS |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων PU 304ss άκαμπτος τροχίσκος |
| Χρώμα ροδών:: | Κόκκινος |
Βαρέων καθηκόντων χονδρικό εμπόριο 5 ίντσας επεξεργασμένου σιδήρου λαστιχένιο τροχίσκων δευτερεύον κλειδαριών βιομηχανικό χυτοσιδήρου ροδών καροτσακιών
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων λαστιχένιοι τροχίσκοι |
Βιομηχανικός διπλός τροχός τροχού με βαρύ φορτίο με πλήρη φρένο κλειδώματος
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
100mm διάμετρος 1/2-13x4/5 νήμα στέλεχος σκούρο μπλε μπάλα ελαστικό pu τροχούς καρότσι αγορών βαρύ φορτίο
| ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ:: | 100mm διάμετρος 1/2-13x4/5 νήμα στέλεχος σκούρο μπλε μπάλα ελαστικό pu τροχούς καρότσι αγορών βαρύ φ |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Σκούρο μπλε |
| Υλικό ροδών:: | PU/Polyurethane |
4 ίντσας ροδών 180kg λαστιχένιο άκαμπτο πιάτο σιδήρου τροχίσκων ικανότητας βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει 4 ιντσών ροδών 180kg ικανότητας βαρέων καθηκόντων τροχίσκους καροτσακιών πιάτων σιδήρου |
|---|---|
| Ύφος:: | 4» λαστιχένιοι άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
500kg χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχό τροχό 8 ιντσών Βιομηχανικά τροχούς περιστροφικών τροχών
| Ονομασία προϊόντος: | Η YLcaster παρέχει 500 κιλά χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχός 8 ιντσών περιστρεφόμενο ανθεκτικ |
|---|---|
| Στυλ:: | 500 kg περιστρεφόμενες ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες |
| Δυνατότητα φόρτωσης:: | 500 κιλά |
6 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων ροδών ίντσας μαύροι PP κανένα φρένο
| Ονομασία προϊόντος: | Caster Factory Wholesales 6 ιντσών μαύρο PP τροχός περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου 6 ιντσών pp |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |

