Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
ελαστικοί λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 150mm με το πιάτο στροφέων φόρτωσης 462lbs
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| Χρώμα:: | Χρυσός+Γκρι |
880lbs ρόδα τροχίσκων ικανότητας 8 X 2, φορετές ρόδες τροχίσκων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 200 χιλιοστά 880 λίβρες πλάκα πράσινη βαμμένη πιρούνι αλουμινίου πυρήνα τροχούς βαρέως τύπου με διπλ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκος PU αλουμινίου |
| Χρώμα ροδών:: | Σκοτεινός κίτρινος |
Ελαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 6 ιντσών ρόδες τροχίσκων, ISO9001 σκληρού λάστιχου
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών άνω πλάκα περιστρεφόμενο σταθερό άκαμπτο κλείδωμα χρυσό pp πυρήνα μαύρο ελαστικό ελαστικό ρ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ελαστικό ελαστικό pp βαρέως τύπου τροχίσκος |
| Χρώμα:: | Χρυσό+Μαύρο |
Αθόρυβοι τροχοί με μεγάλη χωρητικότητα φορτίου για βιομηχανικές εφαρμογές
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
200-500kg χωρητικότητα Στρογγυλοί τροχοι 3/4/5/6/8 ιντσών τροχοι
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
4/5/6/8 ίντσες Κουρδιστικό ρουλεμάν Στρογγυλό άκαμπτο κλειδαριά Καροτσάκι τροχούς Τυροδεμένο Στάμ Πάνω Πλάκα Εγκατασκευασμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Βουνό: | Στρογγυλοί, άκαμπτοι, κλειδωμένοι |
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
Επικεφαλίδια τροχών τροχού βαρέων επιβαρύνσεων 90MM-125MM Στρογγυλοί / άκαμπτοι / κλειδωμένοι
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Υψόμετρο 194 mm στρογγυλοπίνακας με στρογγυλοπίνακα για φορτηγά αποθήκευσης και βιομηχανικά
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Τροχοφόρα τροχιά τροχόσπιτα 90 mm από ελαστικό
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

