Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
μαύροι λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 100mm 396lbs με τη δευτερεύουσα κλειδαριά
| Όνομα προϊόντων: | WBD κατασκευάζει 100mm 396lbs βαρέων καθηκόντων τροχίσκους στροφέων ικανότητας τους μαύρους λαστιχέν |
|---|---|
| Ύφος:: | 4» λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος σιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 4inchx2inch |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg χωρητικότητας σταθερό πλάκα Caster Wheel κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | OEM Τροχός από καουτσούκ 125mm 200kg Ιδιαίτερη χωρητικότητα σταθερές πλάκες βαρέων βαρέων τροχών |
|---|---|
| Στυλ:: | 5 ιντσών σταθερές βαριές ρόδες από καουτσούκ |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
βαρέων καθηκόντων λογότυπο τροχίσκων πυρηνών σιδήρου 150mm εξατομικεύσιμο
| Όνομα προϊόντων: | 150mm εξατομικεύσιμοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι λογότυπων ροδών πυρηνών σιδήρου σταθεροί λάστιχο γ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» το λάστιχο καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
Άκαμπτοι σταθεροί ρόδα βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 6 πιάτων» ικανότητα διαμέτρων 880lbs
| Ονομασία προϊόντος: | 6 "Διάμετρος 880lbs χωρητικότητα PP άκαμπτο τροχό σταθερή πλάκα βαρέα βαρέα φορτία τροχούς εργοστάσι |
|---|---|
| Στυλ:: | 6" pp άκαμπτες βαριές ρόδες |
| Μέγεθος ροδών:: | 6» |
Στερεός πυρήνας ρόδες τροχίσκων πιάτων στροφέων επίπλων ικανότητας 8 ιντσών 660LBS
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 8 ιντσών μεγάλοι ροδών 660LBS ικανότητας στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι χυτοσιδ |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων σιδήρου 8 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
Δευτερεύον φρένων 660lbs φορτίων πιάτο στροφέων τροχίσκων χωρητικότητας βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Οι δευτερεύοντες μαύροι πλαστικοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι χωρητικότητας φορτίων φρένων 660lbs γυ |
|---|---|
| Ύφος:: | 660lbs βαρέων καθηκόντων τροχίσκος PP |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2 ίντσα |
150X50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων μεγέθους πλαστικοί με το ενιαίο φρένο
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευή 150X50mm μεγέθους των μαύρων βαρέων καθηκόντων τροχίσκων στροφέων ροδών πλαστικών με το εν |
|---|---|
| Ύφος:: | 150mm PP γυρίζουν τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 150x50mm |
125mm 550lbs ικανότητας βαρέων καθηκόντων χονδρικό εμπόριο φρένων τροχίσκων λαστιχένιο διπλό
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| Χρώμα ροδών:: | Black+Silver |
Λαστιχένιο 150mm 510lbs που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με το δευτερεύον φρένο
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τοπ πιάτων 150mm 510lbs πυρηνών σιδήρου στροφέων με το δευτε |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος σιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 5inchx2inch |
βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ικανότητας 200mm 462lbs με το συνολικό φρένο
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τοπ πιάτων 200mm 462lbs στροφέων πυρήνων χάλυβα με το συνολι |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος πυρήνων χάλυβα |
| Επεξεργασία υποστηριγμάτων:: | Cataphoresis |

