Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley caster wheels ] αγώνας 253 προϊόντα.
Επικεφαλίδες βαρέων φορτηγών με χωρητικότητα φόρτωσης 200-500 kg
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
| Χρήση: | κάρρο καροτσακιών |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Πολυδιάστατο μέγεθος στέλεχος M12x15mm τροχούς στροφής 3 ίντσες χάλυβα για τροχόσπιτο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Επικεφαλίδια βαρέων φορτίων με σφαιρικό ρουλεμάν 90-125 mm
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
Τροχήλατες ρόδες με ρουλεμάν 3/4/5/6/8 ιντσών για βιομηχανική μεταφορά
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
TPR Bolt Τρύπα Διαχωρισμός 2,5 ίντσες Βιομηχανικό βαρύ φορτίο τροχόσπιτα 8 ίντσες
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
5 ίντσες Συνολικό ύψος 150mm PU τροχούς κυψελών 2 ίντσες πλάτος τροχού για ευέλικτες και βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
ISO9001 βαρέων καθηκόντων ρόδες καροτσακιών ίντσας του ΠΠ5 με τον ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | βαρέων καθηκόντων ρόδες καροτσακιών τροχίσκων κοβάλτιο-πολυαιθυλενίου ένσφαιρου τριβέα πιάτων στροφέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι FP |
| Υλικό ροδών:: | FP/Co-πολυαιθυλένιο |
Ο βιομηχανικός κάστορας καροτσακιών κυλά τη βαρέων καθηκόντων κόκκινη PU 8 ίντσας ρόδα με το δευτερεύον πιάτο στροφέων φρένων μαλακό
| Όνομα προϊόντων: | 8 κόκκινη PU ίντσας ρόδα με τις δευτερεύουσες φρένων μαλακές στροφέων ρόδες καστόρων καροτσακιών πιά |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαλακοί βαρέων καθηκόντων κάστορες ροδών |
| Χωρητικότητα τροχού:: | 660lbs |
4 ίντσες τροφίμων καρότσι βαρύ φορτίο τροχόσπιτα τροχούς χωρίς φρένο TPR λαβή δακτυλίδι στέλεχος περιστρεφόμενο τροφίμων τροφοδοσίας καρότσι τροχούς
| Ονομασία του προϊόντος:: | 4 ίντσες τετραγωνικό στέλεχος γκρι tpr τροφίμων καροτσάκια τροχόσπιτα τροχόσπιτα τροχούς βαρέος φόρο |
|---|---|
| Wheel Material:: | TPR+Plastic |
| Type:: | Food cart trolley wheels tpr |

