Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
100mm βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βα
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
837lbs χωρητικότητα τροχών βαρύ φορτίο τροχούς υλικό πολυουρεθάνιο διπλό ρουλεμάνιο βαρύ φορτίο χωρητικότητα
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Βιομηχανικές στροφές με τρύπα βρόγχου με βαρύ σχέδιο και σιδερένιο τροχό στο κέντρο
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
400kg φόρτωση των ροδών πολυουρεθάνιου 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών 400 κιλών επάνω πλάκα περιστρεφόμενος από χυτοσίδηρο πυρήνα κόκκινου πολυουρεθάνης βαρέως τ |
|---|---|
| Στυλ:: | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου ευρωπαϊκού τύπου από σίδηρο πολυουρεθάνης |
| Μέγεθος τροχού:: | 150 χλστ |
2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | 2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |
837lbs βαρέα φορτία τροχούς με σιδηρό κέντρο πολυουρεθάνιο τροχούς διπλό ρουλεμάν
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Κόκκινες βαριές ρόδες με σιδερένιο τροχό κέντρο 837lbs χωρητικότητα φορτίου μπάλα ρουλεμάν
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
100 χιλιοστών βαρέος ρόστερ με 837 λίβρες χωρητικότητα φορτίου για βιομηχανικά μηχανήματα
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
Βαρύ φορτίο πολυουρεθάνιο τροχούς κόκκινο διπλό σφαιρικό ρουλεμάν 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχούς κόκκινο πολυουρεθάνιο τροχούς σίδηρο τροχός κέντρο
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |

