Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
PVC 100x50mm βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων στροφέων για βιομηχανικό
| Όνομα προϊόντων: | 4 ιντσών στροφέων άκαμπτοι πιάτων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PVC ένσφαιρου τριβέα κοίλοι πορτοκαλιο |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PVC |
| Υλικό ροδών:: | PVC+PP |
Ελαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 6 ιντσών ρόδες τροχίσκων, ISO9001 σκληρού λάστιχου
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών άνω πλάκα περιστρεφόμενο σταθερό άκαμπτο κλείδωμα χρυσό pp πυρήνα μαύρο ελαστικό ελαστικό ρ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ελαστικό ελαστικό pp βαρέως τύπου τροχίσκος |
| Χρώμα:: | Χρυσό+Μαύρο |
Χάλυβα τροχούς ελαστικών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών
| Color : | Black/Blue/ Green |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
Υψόμετρο 194 mm στρογγυλοπίνακας με στρογγυλοπίνακα για φορτηγά αποθήκευσης και βιομηχανικά
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Μέγεθος Στήριξης 375 X 275 ίντσες, Τροχός από PU 3 τόνων βαρέως τύπου, με ομαλό πέλμα, Σχεδιασμένος για Κινητικότητα και Μεταφορά Βαρέος Εξοπλισμού
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Συνολικό φρένο κλειδώματος τροχού Ultra Heavy Duty Super Heavy Duty Steel Caster για βιομηχανικές εφαρμογές βαρέως τύπου
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Γλυκός περιστροφής PU σιδηρού κούφιο πυρήνα τροχός στροφής για βαριές εφαρμογές
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Ελαστικός τροχός μαύρου PU, ύψος 194 mm για χειρισμό και μεταφορά υλικών αποθήκης
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Επικεφαλίδα με στροφή σιδήρου χωρίς φρένο
| Υλικό τροχού: | PU+iron |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
Ακατέργαστο σίδερο PU 4 ίντσες μεσαίου βάρους μπάλα ελαστικό κυλιόμενο τροχό με κλειδαριά
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | PU+iron |
| Υψόμετρο: | 194mm |

