Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Τύποι βιομηχανικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρικών κυλινδρών
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
Πολυδιάστατο μέγεθος στέλεχος M12x15mm τροχούς στροφής 3 ίντσες χάλυβα για τροχόσπιτο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Εργασιακό τραπέζι βαρέων βαρών τροχούς τροχούς κούφου πυρήνα μονοτροχός για βιομηχανικό χειρισμό
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
4 ίντσες Πολυουρεθάνιο Κουκέτα Στυλικά Σχεδιασμένα για Βαριά Φορτία
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
| Υψόμετρο: | 194mm |
Ylcaster 50mm Βιομηχανικά τροχιά τροχιά τύπου φρένων με ψευδαργυρισμένο ρουλεμάνιο
| Κατασκευαστής: | YLcaster |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
| Επεξεργασμένο υλικό στέλεχος: | χάλυβα |
Βιομηχανικές στροφές με διάφορους τύπους τοποθέτησης και χωρητικότητα φορτίου
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 5.000 λίβρες |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
| πλάτος τροχού: | 1-4 ίντσες |
5 ίντσες Συνολικό ύψος Πολυουρεθάνιο κυψέλες για βαρύ φορτίο 1000 λίβρες χωρητικότητα φόρτωσης μπάλα ρουλεμάν περιλαμβάνεται
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
300-450kg Αμερικανικός τύπος Heavy Duty PU Σιδηρούν Αλουμινίου πυρήνας Βιομηχανική Caster μονοτροχιά
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Υλικό τροχού: | PU+iron |

