Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Περιστρεφόμενοι βιομηχανικοί τροχοί πολυουρεθάνης βαρέως τύπου 5 ιντσών, κόκκινο
| Όνομα προϊόντων: | Περιστρεφόμενοι βιομηχανικοί τροχοί πολυουρεθάνης βαρέως τύπου 5 ιντσών, κόκκινο |
|---|---|
| Ύφος:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου πολυουρεθάνης |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
4-πακέτο 2.5 Ζινκωτά διπλά ρουλεμάν με κυλιόμενο φρένο
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
| Package Quantity: | 4 |
Αντικατάστατα κυλίνδρια βιομηχανικά ρεύματα 1-4 ίντσες πλάτος ύψος 2-12 ίντσες
| Τύπος τροχού: | ΤΡ/πλαστικό/καουτσούκ/πολυουρεθάνιο/φαινολικό/V-Groove/χάλυβας |
|---|---|
| Πλάτος βήματος: | 1-4 ίντσες |
| Κλειδώματα με στροφή: | Ναι/Όχι |
Ο βιομηχανικός κάστορας καροτσακιών κυλά τη βαρέων καθηκόντων κόκκινη PU 8 ίντσας ρόδα με το δευτερεύον πιάτο στροφέων φρένων μαλακό
| Όνομα προϊόντων: | 8 κόκκινη PU ίντσας ρόδα με τις δευτερεύουσες φρένων μαλακές στροφέων ρόδες καστόρων καροτσακιών πιά |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαλακοί βαρέων καθηκόντων κάστορες ροδών |
| Χωρητικότητα τροχού:: | 660lbs |
PU ρόδες τροχίσκων στροφέων 8 ιντσών, πορτοκαλιές ρόδες τροχίσκων ικανότητας 400kg
| Όνομα προϊόντων: | η διάμετρος 8 ίντσας πράσινο PU τοπ πιάτων 2 ίντσας πλάτους της Κορέας πυρηνών σιδήρου τύπων ενισχύε |
|---|---|
| Ύφος:: | PU σιδήρου βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Yellow+Silver |
Τροχοί φαρδιοί τροχοί 8x3 ιντσών 3300 λίβρες Ultra Heavy Duty Iron PU Ρόδες μπροστινής κλειδαριάς πορτοκαλί
| Ονομασία προϊόντος: | Τροχοί φαρδιοί τροχοί 8x3 ιντσών Χωρητικότητα 3300 λίβρες Εξαιρετικά βαρέως τύπου σιδερένιο PU χωρίς |
|---|---|
| Στυλ:: | Σούπερ βαρέως τύπου πορτοκαλί pu ροδάκι |
| Χρώμα τροχού:: | Πορτοκαλί+Ασημί |
ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες τροχίσκων κλειδαριών στροφέων διαμέτρων 770LBS 125mm
| Όνομα προϊόντων: | 125mm διαμέτρων βαρέων καθηκόντων ανθεκτικό στη θερμότητα ροδών 770LBS ικανότητας στροφέων χονδρικό |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί τροχίσκοι στροφέων 125mm lockheat |
| Διάμετρος ροδών:: | 125mm |
880LBS ξεραίνοντας στροφέας φρένων ραφιών δευτερεύων φαινολικές ρόδες τροχίσκων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών ράφι ξήρανσης τρόλεϊ περιστρεφόμενο πλευρικό φρένο ανθεκτικό στη θερμότητα Βιομηχανικοί τρο |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια στεγνώματος 6 ιντσών |
| Διάμετρος τροχού:: | 6 ιντσών |
6 επίπεδες ενιαίες ρόδες πολυουρεθάνιου ίντσας για τους βαρέων καθηκόντων βιομηχανικούς τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | Επίπεδοι μονοί τροχοί 6 ιντσών πυρήνα αλουμινίου πορτοκαλί πολυουρεθάνης για βιομηχανικούς τροχούς β |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Πορτοκάλι |
| Διάμετρος τροχού:: | 4 ίντσες/5 ίντσες/6 ίντσες/8 ίντσες/10 ίντσες |
Μαύρο 60kg που φορτώνει τους βιομηχανικούς τροχίσκους 80mm για το καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | 80mm 60kg συνολικοί φρένων τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών μαύροι πλαστικοί στροφέων ελαφριοί βιομηχανι |
|---|---|
| Ύφος:: | Πλαστικοί ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |

