Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
OEM Σκληρό ατσάλι Στάμ Νάιλον σκαλωσιά Casters Ρυθμίσιμο Βιομηχανικό τροχό Caster
| Ονομασία του προϊόντος:: | Το στερεό νάυλον ικρίωμα μίσχων χάλυβα κυλά το διευθετήσιμο περασμένο κλωστή cOem τροχίσκων υλικών σ |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Λευκό |
| Υλικό ροδών:: | Μπαμπά. |
Τροχοί Στερέωσης Πλάκας Εξαιρετικά Βαρέως Τύπου με Πλάτος Τροχού 50mm για Βαριά Φορτία, Ακτίνα Περιστροφής 3,5 ίντσες
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
150mm Ρυθμικό μέγεθος τροχών Πολυουρεθάνιο τροχούς ομαλή τροχιά ανθεκτικοί τροχοί αντικατάστασης κατάλληλοι για βαριά φορτία καροτσάκια και εξοπλισμό
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Αθόρυβοι τροχοί με μεγάλη χωρητικότητα φορτίου για βιομηχανικές εφαρμογές
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Μέγεθος κορυφής πλάκας 2-6 ίντσες και 1-4 ίντσες πλάτος τροχού Βιομηχανικά τροχιά για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
Μέγεθος κορυφής πλάκας 2-6 ίντσες βαρέος ρόστερ για βαριά φορτία και απόδοση
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Material: | Steel/ Aluminum/ Plastic/ Rubber |
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
194mm ύψος Συνολικό φρένο κλειδώματος τύπου 3 τόνων βαρύ φορτίο PU τροχός στροφής για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 ίντσες Συνολικό ύψος 150mm PU τροχούς κυψελών 2 ίντσες πλάτος τροχού για ευέλικτες και βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Φαινολικές βιομηχανικές ρόδες για εφαρμογές βαρέων καθηκόντων
| Swivel Lock: | Yes/No |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |

