Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Στρογγυλό τροχό σιδήρου PU 100mm για ανώτερη ικανότητα υποστήριξης φορτίου
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Χρώμα: | Κόκκινο |
Σιδερένιο τροχό κέντρο βαρέος ρόδες κόκκινη χωρητικότητα φορτίου έως 837lbs για βαρέα φορτία
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
Δύο ράβδοι σφαίρας Industrial Caster 144mm μήκος για βαριές εφαρμογές
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Δυνατότητα φόρτωσης Κόκκινη βιομηχανική τροχιά με διπλά ρουλεμάν Ζινκ βαμμένο 837lbs χωρητικότητα τροχών
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Ζιγκωτό βαμμένο σίδηρο βαρύ φορτίο τροχός κυλινδρισμού σύνολο διπλό ρουλεμάν 144mm μήκος
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Βιομηχανικές στροφές με σφαιροφόρους ρουλεμάν και ανθεκτικό φινίρισμα
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Plain Bearing Rubber Casters Wheels for Heavy-Duty and Temperature Environments
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
6x2 βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι χωρητικότητας φορτίων ανά τροχό 280kg ίντσας ασημένιοι
| Ονομασία προϊόντος: | 6x2 ίντσες ασημένιο τροχό 280kg χωρητικότητα φόρτωσης χυτοσίδηρο βαρύ φορτίο άκαμπτο τροχούς εργοστά |
|---|---|
| Στυλ:: | 6 ιντσών βαρέα καθήκοντα κούφια άκαμπτα ρόστερ |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
Πάνω πλάκα περιστροφική ακτίνα 3-1/2 ίντσες Μεσαίου φορτίου τροχούς για μεσαία φορτία βαρύ σχεδιασμό
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 λίβρες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Συνολικό ύψος: | 5-3/4 ίντσες |
COem 6x2 ίντσας στερεοί ασημένιοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου ροδών βαρέων καθηκόντων σταθεροί
| Όνομα προϊόντων: | YLcaster cOem 6x2 βαρέων καθηκόντων σταθεροί τροχίσκοι χυτοσιδήρου ροδών ίντσας στερεοί ασημένιοι βι |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων σταθεροί σίδηρος τροχίσκοι 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2 μέσα |

