Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Κανένας χαρακτηρισμός 350kg που φορτώνει τις βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων 10 ιντσών με τον πυρήνα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | 10 ιντσών 350kg στροφέων βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων τοπ πιάτων πυρήνων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί |
| Μέγεθος ροδών:: | 250mm |
6» άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου πιάτων βιομηχανικοί 2 ίντσα ευρύς πράσινος PU ροδών βαρέων καθηκόντων cOem ροδών τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | 6» άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου πιάτων βιομηχανικοί 2 ίντσα ευρύς πράσινος PU ροδών βαρέων καθηκόν |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» το PU καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 6» |
Μαύρα ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά ελαστικά
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
837lbs χωρητικότητα φορτίου σιδήρου PU τροχός κυψελών με ψευδάργυρο βαμμένο στήριγμα επεξεργασία επιφάνειας για βαριά βιομηχανικά μηχανήματα
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
Βαρύ φορτίο Βιομηχανικού επιπέδου τροχονόμοι Γεμιστήρας μπάλας και 3-1/2 ίντσες κορυφαία πλάκα περιστροφική ακτίνα για υψηλή χωρητικότητα φορτίου
| εύρος θερμοκρασίας: | 0 έως 180 μοίρες F |
|---|---|
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Τύπος ρουλεμάν: | Δοκίμαση των διακυμάνσεων |
4 πακέτο 2,5 ιντσών βαρύ φορτίο περιστρεφόμενο φρένο φρένο ψευδαργύρου πολυουρεθάνιο / Caster τροχός πλευρικό φρένο
| Εφαρμογή: | Εργασιακό πάγκο ή άλλα βαριά ξύλινα προϊόντα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2.5 ίντσες |
| Ποσότητα πακέτου: | 4 |
4 ίντσα 5 ίντσα 6 ίντσα στροφέας 8 ίντσας στερεός μαύρος υψηλός θερμότητας τροχίσκων βαρέων καθηκόντων ανθεκτικός στη θερμότητα ροδών τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | 4 ίντσα 5 ίντσα 6 ίντσα στροφέας 8 ίντσας στερεός μαύρος υψηλός θερμότητας τροχίσκων βαρέων καθηκόντ |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων 4 ιντσών |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 300/350/400/500kg |
0375 ίντσες Μέγεθος τρύπας βρόγχου Super Heavy Duty Casters Πολυουρεθάνιο τροχούς 4 X 45 ίντσες Μέγεθος πλάκας Σκληρό βαρύ φορτίο χωρητικότητα τροχούς
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |
Επικεφαλίδες βαρέων φορτηγών με χωρητικότητα φόρτωσης 200-500 kg
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
| Χρήση: | κάρρο καροτσακιών |
46 χιλιοστών μη σημαδευόμενο χυτοσίδηρο καουτσούκ τροχούς ισχυρή 264lbs χωρητικότητα φορτίου
| Τύπος: | Στρογγυλοί |
|---|---|
| Μονάδα βάρους: | 4kg-5kg |
| Δυναμικότητα: | 264 λίβρες |

