Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Επικεφαλίδες βαρέων βαρών TPR TPR Silent Swivel Plate Casters Ζυγισμένο φινίρισμα
| Ράδιο περιστροφής: | 2-4 ίντσες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
| Διάμετρος τροχού: | 2-4 ίντσες |
Ζυγισμένες βιομηχανικές στροφές για βέλτιστη προστασία από τη διάβρωση
| Τύπος τροχού: | Πλαστικό/ Καουτσούκ/ Πολυουρεθάνιο/ Φαινολικό/ V-Groove/ Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
4 ίντσας στερεές χυτοσιδήρου ανά τροχό υψηλές φορτίων δευτερεύουσες ρόδες τροχίσκων φρένων βιομηχανικές για τα έπιπλα
| Όνομα προϊόντων: | 4 ίντσας στερεές χυτοσιδήρου ανά τροχό υψηλές φορτίων δευτερεύουσες ρόδες τροχίσκων φρένων βιομηχανι |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι επίπλων στροφέων χυτοσιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
5 ίντσας βαρέων καθηκόντων πλαστικές μαύρες στερεές PP τροχίσκων δευτερεύουσες ρόδες τροχίσκων φρένων βιομηχανικές
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας βαρέων καθηκόντων πλαστικές μαύρες στερεές PP τροχίσκων δευτερεύουσες ρόδες τροχίσκων φρένω |
|---|---|
| Ύφος:: | πλαστικοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων 5 ιντσών δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
150x50mm μαύρες βιομηχανικές τροχίσκων 360° περιστρέφοντας ρόδες τροχίσκων αλουμινίου λαστιχένιες βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 150x50mm μαύρες βιομηχανικές τροχίσκων 360° περιστρέφοντας ρόδες τροχίσκων αλουμινίου λαστιχένιες βα |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων στροφέας τροχίσκων αλουμινίου |
| Χρώμα ροδών:: | Black+Silver |
Βιομηχανικές βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων 125x50mm σταθερός τύπος ένσφαιρου τριβέα ροδών 440LBS μαύρος λαστιχένιος
| Ονομασία προϊόντος: | 125x50mm 440LBS μαύρες λαστιχένιες ροδών ένσφαιρου τριβέα σταθερές ρόδες Wholesales τροχίσκων τύπων |
|---|---|
| Στυλ:: | Λαστιχένιος άκαμπτος τροχίσκος σιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 125x50mm |
100mm οι μαύρες ρόδες καροτσακιών γυαλιού νάυλον στεγανοποιούν τις σταθερές ρόδες τροχίσκων τύπων βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές
| Ονομασία προϊόντος: | 100mm οι μαύρες ρόδες καροτσακιών γυαλιού νάυλον στεγανοποιούν τη σταθερή πώληση ροδών τροχίσκων τύπ |
|---|---|
| Στυλ:: | Νάυλον άκαμπτος τροχίσκος γυαλιού |
| Μέγεθος ροδών:: | 100x50mm |
Αλουμινένιο βιομηχανικό στρογγυλοφόρο με κυλιόμενη κλειδαριά εύκολη χειραγώγηση
| Τύπος τροχού: | Πλαστικό/ Καουτσούκ/ Πολυουρεθάνιο/ Φαινολικό/ V-Groove/ Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Φρένα: | Ναι/Όχι |
837lbs Δυνατότητα τροχών Βιομηχανική κατσαρόλα 144mm Συνολικό μήκος ομαλή εύκολη κίνηση
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |

