Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 553 προϊόντα.
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Προσαρμόσιμες βιομηχανικές ρόδες με ποικίλο τροχό
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Δυνατότητα τροχούς 4 ίντσες διάμετρος τροχού Πάνω πλάκα περιστρεφόμενη ακτίνα 3-1/2 ίντσες για βαριά φορτία και υψηλή χωρητικότητα βάρους
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
125 mm 350 kg χωρητικότητα πλατφόρμας τροχόσπιτο βαρέος φορτίος κυψέλες χονδρικό βιομηχανικό κυψέλη
| Ονομασία του προϊόντος: | 350kg χωρητικότητα Μαύρο PP σταθερή τροχιά πλατφόρμα τροχόσπιτο βαρέος φόρτωμα τροχούς κατασκευαστής |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
200/250kg χωρητικότητα Στερεό πυρήνα χάλυβα Βιομηχανία Στρογγυλοί τροχούς με ψευδαργυρωμένο στήριγμα
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | PP/PVC/PU/καουτσούκ |
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
3-8 ιντσών Ελαστικός γαλάζιος καουτσούκ τροχός περιστροφής χωρίς σήμανση με ψευδάργυρο
| Τύπος ρουλεμάν: | Ρολάρι/διπλή σφαίρα/καθαρό ρουλέν |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
| Χρήση: | Εντός/εξωτερικά |
Επικεφαλής οχήματα
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλο |
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
Τροχός τροχήλατου ικριώματος με ατσάλινο πέλμα και στέλεχος για εύκολη ευελιξία και ανθεκτική απόδοση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Άκαμπτο 440LBS λαστιχένια στροφέων ροδών τροχίσκων σιωπηλή προστασία πατωμάτων 4 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | η μαλακή κατεύθυνση 4 ίντσας κυλά 440LBS το γκρίζο TPR άκαμπτο εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων πιάτων βαρέ |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 4 ιντσών TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2 ίντσα |
Ανθεκτικοί βιομηχανικοί τροχονόμοι για ομαλή και ήσυχη λειτουργία
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |

