Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
Αδύναμη κινητικότητα 5 ιντσών μεσαίου φορτίου PU τροχούς περιστροφής για βαριά φορτία σε βιομηχανικά περιβάλλοντα
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
3-3/4 X 3-3/4 ίντσες Μέγεθος πλάκας τοποθέτησης 5 ίντσες Μεσαίου μεγέθους PU τροχούς περιστροφής για χειρισμό βαρέων υλικών
| Μέγεθος τρυπών μπουλονιών: | 1/4 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου Ακατάστατη περιστροφή με διπλό ρουλεμ 2,5-ιντσών μαύρη περιστροφή τροχών
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 λίβρες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Χρώμα τροχού: | Μαύρο |
Βιομηχανικά Περισσότερα Προϊόντα Ύψος Φόρτωσης 148/176/204/248mm Χαλύβδινος Τροχός Υλικού και Περισσότερες Επιλογές
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
300kg φόρτωση των ροδών πολυουρεθάνιου 6 ιντσών, συμπιεζόμενη δί ελατηρίου ρόδα τροχίσκων ISO9001
| Ονομασία προϊόντος: | Τροχοί σιδήρου βαρέως τύπου 6 ιντσών 300 κιλών για γκαράζ |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενος μονός τροχός ελατηρίου |
| Διάμετρος ροδών:: | 6 ίντσες |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg χωρητικότητας σταθερό πλάκα Caster Wheel κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | OEM Τροχός από καουτσούκ 125mm 200kg Ιδιαίτερη χωρητικότητα σταθερές πλάκες βαρέων βαρέων τροχών |
|---|---|
| Στυλ:: | 5 ιντσών σταθερές βαριές ρόδες από καουτσούκ |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
Υψηλής θερμοκρασίας ρόδες τροχίσκων διαμέτρων σκληρά 100mm με το ρουλεμάν κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | 100mm διαμέτρων φαινολικοί βαρέων καθηκόντων ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων ροδών μαύρο |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων 100mm |
| Διάμετρος ροδών:: | 100 χιλ. |
50 mm χωρητικότητα φόρτωσης 200/250kg Τροχούς βιομηχανικών σκαλωμάτων με επιφάνεια επιχρισμένη με ψευδάργυρο
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Βιομηχανικά περιστρεφόμενα ροδάκια PU 5 ιντσών μεσαίας χρήσης με ανθεκτικό και ομαλό σχεδιασμό κύλισης
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
1000kg Φορτίο 200mm Ράβδοι Ράβδοι Ράβδοι Ανθεκτικοί στη σκουριά Ράβδοι βαρέων βαρών
| Ονομασία του προϊόντος:: | 200mm1000kg χάλυβα με μακρύ νήμα κόκκινο νάιλον κυλιόμενο βαρύ φορτηγό ρόδες σκαλωμάτων |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Κόκκινο |
| Υλικό ροδών:: | Νάιλον |

