Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Ρυθμίσιμα τροχιά ορθοπέδου Τέλειος συνδυασμός αντοχής και αποτελεσματικότητας 1-4 ίντσες πλάτος τροχού
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
Τεχνικές στροφές από ανοξείδωτο χάλυβα Τεχνικές στροφές από πλάκες για επεξεργασία τροφίμων και ιατρικό εξοπλισμό
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Βιομηχανικά πλακερισμένα κυψέλες ισοπέδωσης για βαριά λειτουργία με κυλιόμενη κλειδαριά 300 λίβρες χωρητικότητας φορτίου
| Υλικό: | Χάλυβας/ Αλουμίνιο/ Πλαστικό/ Ρούμπινο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Πλασμένο με ψευδάργυρο/στρωμμένο σε σκόνη/ατσάλι ατσάλινο |
| Τύπος τροχού: | ΤΡ/πλαστικό/καουτσούκ/πολυουρεθάνιο/φαινολικό/V-Groove/χάλυβας |
Τύπος βιομηχανικών τροχών για τοποθέτηση στην κορυφή της πλάκας με ακριβές ρουλεμάν και κυλιόμενη κλειδαριά
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Top Plate Size: | 2-6 Inches |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
Τροχήλατες ρόδες με ρουλεμάν 3/4/5/6/8 ιντσών για βιομηχανική μεταφορά
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
200-500kg χωρητικότητα Στρογγυλοί τροχοι 3/4/5/6/8 ιντσών τροχοι
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
3 ιντσών ατσάλινα τροχιά με 2,5 ιντσών διαφορά τρύπας
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Γκρίζα ικανότητα TPR 280kg διπλές ρόδες τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα 8 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει 8» γκρίζους TPR 280kg ικανότητας στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκους ένσφαιρου τριβέα |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 8» |

