Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial caster wheels heavy load ] αγώνας 558 προϊόντα.
100mm 200kg ασημένιες ρόδες τροχίσκων χυτοσιδήρου άκαμπτες για τα επιτραπέζια έπιπλα
| Όνομα προϊόντων: | 100mm τσαγιού επιτραπέζιων ροδών 200kg ασημένιος κατασκευαστής Κίνα τροχίσκων χυτοσιδήρου βαρέων καθ |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι τροχίσκοι σιδήρου 100mm βαρέων καθηκόντων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
100x50mm 440LBS ικανότητας χυτοσιδήρου κοίλες ρόδες τροχίσκων επίπλων πυρήνων άκαμπτες
| Όνομα προϊόντων: | βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου ικανότητας ροδών 440LBS πυρήνων 100x50mm κοίλοι για |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι τροχίσκοι σιδήρου 100x50mm βαρέων καθηκόντων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100x50mm |
Δυνατότητα βάρους Μαύρο πάγκο με πλευρική τοποθέτηση
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά |
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |
125mm χυτοσιδήρου 506LBS ικανότητας δευτερεύουσες ρόδες επιτραπέζιων τροχίσκων φρένων βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Το YLcaster παρέχει 125mm χυτοσιδήρου επιτραπέζιων ροδών 506LBS ικανότητας το δευτερεύον πιάτο στροφ |
|---|---|
| Ύφος:: | δευτερεύουσα κλειδαριά τροχίσκων επίπλων σιδήρου 125mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
Μεταφορές Τύπος πέδησης τροχός πέδησης τροχός 200/250kg φορτίο 50mm χάλυβα επεξεργασμένο στέλεχος
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλής/Ακατάστατη/Δύο φρένα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
PU ροδών αδιάβροχες ρόδες τροχίσκων στροφέων βιομηχανικές βαρέων καθηκόντων μπλε cOem 8 ίντσας
| Ονομασία προϊόντος: | COem PU 8 ιντσών μπλε ροδών αδιάβροχες ρόδες τροχίσκων στροφέων βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές που κ |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU τροχίσκος στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8inch |
4 πάτωμα» 5» 6» 8» βαρέων καθηκόντων ροδών τροχίσκων που προστατεύει τον μπλε στερεό στροφέα φρένων ροδών συνολικό
| Ονομασία προϊόντος: | 4» 5» 6» 8» πάτωμα-που προστατεύουν την μπλε στερεά ροδών συνολική φρένων κατασκευή ροδών τροχίσκων |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU διπλός τροχίσκος φρένων |
| Μέγεθος ροδών:: | 4/5/6/8inch |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ / σίδηρο Pu ρόστερ τροχός μακροχρόνια διπλό ρουλεμάν
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
837lbs βαρύ φορτίο πολυουρεθάνιο τροχούς τροχούς διπλής σφαίρας ρουλεμάνια κόκκινο σίδηρο κέντρα
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
144mm Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόδες τροχούς διπλών σφαιρικών ρουλεάντων κόκκινο σίδερο PU ομαλή κίνηση
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| Συνολικό μήκος: | 144mm |

