Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου 4 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 4 το τοπ πιάτο στροφέων ίντσας 132lbs πέρασε κλωστή μίσχων μπουλονιών τρυπών στους νάυλον πυρήνων βι |
|---|---|
| Ύφος:: | PU μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
8 λαστιχένιος άκαμπτος τροχίσκος θερμοπλαστικό 400kg στροφέων τρυπών μπουλονιών ίντσας μπλε με το φρένο
| Όνομα προϊόντων: | Διαφορετικό μέγεθος των μπλε ελαστικών λαστιχένιων τροχίσκων στροφέων τρυπών μπουλονιών ροδών με το |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικοί λαστιχένιοι βιομηχανικοί τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών |
| Μέγεθος ροδών:: | 8inch |
PU πυρήνων αλουμινίου πιάτων 200mm άκαμπτοι νάυλον τροχίσκοι βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Προμήθειες 200mm άκαμπτοι PU Screwfix πυρήνων αλουμινίου πιάτων ευρωπαϊκοί βαρέων καθηκόντων νάυλον |
|---|---|
| Ύφος:: | Το πολυουρεθάνιο αλουμινίου καθόρισε τους βιομηχανικούς τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
Μαύρο χρώμα λαστιχένιοι τροχίσκοι ένσφαιρου τριβέα στροφέων πυρήνων αλουμινίου 5 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας μαύρο χρώματος βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκό αλουμινίου εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων ένσφαιρου τ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι στροφέων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
Βιομηχανικές βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων 125x50mm σταθερός τύπος ένσφαιρου τριβέα ροδών 440LBS μαύρος λαστιχένιος
| Ονομασία προϊόντος: | 125x50mm 440LBS μαύρες λαστιχένιες ροδών ένσφαιρου τριβέα σταθερές ρόδες Wholesales τροχίσκων τύπων |
|---|---|
| Στυλ:: | Λαστιχένιος άκαμπτος τροχίσκος σιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 125x50mm |
5 περασμένοι κλωστή τροχίσκοι μίσχων ίντσας 200kg ικανότητα με το ρουλεμάν κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | Η τιμή εργοστασίων 5 μπλε ικανότητα ροδών 200kg ίντσας πέρασε κλωστή στο μίσχο κλειδώνοντας τους ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικοί λαστιχένιοι βιομηχανικοί τροχίσκοι φρένων μίσχων |
| Μέγεθος ροδών:: | 5inch |
πορτοκαλί χρώμα τροχίσκων πολυουρεθάνιου ένσφαιρου τριβέα πιάτων στροφέων 150mm
| Όνομα προϊόντων: | PU πιάτων στροφέων 150mm ευρωπαϊκοί πορτοκαλιοί κατασκευαστές Κίνα τροχίσκων πολυουρεθάνιου ένσφαιρο |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι στροφέων πολυουρεθάνιου αλουμινίου |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
200x50mm βαρέων καθηκόντων γεμισμένο γυαλί νάυλον πιάτων στροφέων ροδών τροχίσκων στερεό μαύρο
| Ονομασία προϊόντος: | 200x50mm στερεές μαύρες ροδών στροφέων προμήθειες Κίνα τροχίσκων πιάτων γεμισμένες γυαλί νάυλον βαρέ |
|---|---|
| Στυλ:: | Γεμισμένος ίνα υάλου νάυλον τροχίσκος |
| Μέγεθος ροδών:: | 200x50mm |
Ρουλεμάν 10x2 ιντσών από σφυρήλατο χάλυβα Super Heavy Duty Ρουλεμάν με διπλό διπλό ρουλεμάν
| Ονομασία προϊόντος: | 10x2 ιντσών σφυρήλατο χάλυβα Super Heavy Duty συμπαγούς τροχούς διπλού τροχού περιστρεφόμενοι βιομηχ |
|---|---|
| Στυλ:: | Σούπερ βαρέως τύπου τροχός διπλού τροχού |
| Χρώμα ροδών:: | Ασήμι |
100mm οι μαύρες ρόδες καροτσακιών γυαλιού νάυλον στεγανοποιούν τις σταθερές ρόδες τροχίσκων τύπων βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές
| Ονομασία προϊόντος: | 100mm οι μαύρες ρόδες καροτσακιών γυαλιού νάυλον στεγανοποιούν τη σταθερή πώληση ροδών τροχίσκων τύπ |
|---|---|
| Στυλ:: | Νάυλον άκαμπτος τροχίσκος γυαλιού |
| Μέγεθος ροδών:: | 100x50mm |

