Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Υψηλής χωρητικότητας βαρέων βαρέων τροχών μέχρι 837lbs με τροχούς πολυουρεθάνου και 144mm συνολικό μήκος
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
100 χιλιοστά κόκκινο βαρύ φορτίο με υλικό τροχού πολυουρεθάνου 837lbs φορτίο
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Μαλακή 5» λαστιχένια ικανότητα μίσχων 176lbs στροφέων ροδών τροχίσκων μαύρη
| Όνομα προϊόντων: | 5» λαστιχένιες τροχίσκων μαύρες ροδών στροφέων προμήθειες Κίνα ροδών τροχίσκων μίσχων βιομηχανικές |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικό λάστιχο τροχίσκων μίσχων |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
7 μαύρο λαστιχένιο βιομηχανικό εργοστάσιο Κίνα ροδών τροχίσκων πιάτων στροφέων κάλυψης μετάλλων ροδών ίντσας
| Product Name: | 7 Inch Black Rubber Industrial Wheels Metal Cover Swivel Plate Caster Wheels Factory China |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαύρες λαστιχένιες βιομηχανικές ρόδες τροχίσκων |
| Μέγεθος ροδών:: | 7 ίντσα |
Νάυλον τροχίσκοι φορετής φόρτωσης 5 ιντσών 330lbs μεσαίας ισχύος
| Όνομα προϊόντων: | 5 το τοπ πιάτο ίντσας 330lbs πέρασε κλωστή μίσχων μπουλονιών τρυπών στους άσπρους νάυλον βιομηχανικο |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
220lbs λαστιχένια ρόδα τροχίσκων με τους κάστορες πιάτων στροφέων διαμέτρων 160mm
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανική λαστιχένια ρόδα τροχίσκων με το εργοστάσιο καστόρων πιάτων στροφέων ροδών διαμέτρων 160m |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαύροι λαστιχένιοι βιομηχανικοί τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 160mm |
264lbs άκαμπτοι λαστιχένιοι τροχίσκοι 200mm ικανότητας μαύρα πρότυπα ροδών
| Όνομα προϊόντων: | Άκαμπτοι λαστιχένιοι τροχίσκοι 200mm μαύρος κατασκευαστής καστόρων ροδών τυποποιημένος βιομηχανικός |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτο βιομηχανικό λάστιχο τροχίσκων |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
Περιστρεφόμενοι βιομηχανικοί τροχοί πολυουρεθάνης βαρέως τύπου 5 ιντσών, κόκκινο
| Όνομα προϊόντων: | Περιστρεφόμενοι βιομηχανικοί τροχοί πολυουρεθάνης βαρέως τύπου 5 ιντσών, κόκκινο |
|---|---|
| Ύφος:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου πολυουρεθάνης |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
38kg φόρτωση των νάυλον ροδών 50mm, βαρέων καθηκόντων νάυλον ρόδες τροχίσκων ISO9001
| Όνομα προϊόντων: | 50mm 38kg φορτίων χωρητικότητας PA φρένων πενταλιών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών νάυλον στροφέων ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
TPR 100mm λαστιχένιοι τροχίσκοι φόρτωσης 70kg με το διπλό φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 100mm 70kg διπλοί φρένων τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών γκρίζοι tpr στροφέων ελαφριοί βιομηχανικοί τρο |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι καθήκοντος TPR ελαφριοί |
| Χρώμα ροδών:: | Γκρίζος |

