Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Κόκκινο σίδερο PU διπλό ράβδους σφαίρες βαρέος ρόστερ μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Κέντρο ροδών: | Σίδηρο |
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
837lbs χωρητικότητα τροχών βαρύ φορτίο τροχούς υλικό πολυουρεθάνιο διπλό ρουλεμάνιο βαρύ φορτίο χωρητικότητα
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Επιχρωματισμένο Βάση Ψευδαργύρου Επιφανειακής Επεξεργασίας Τροχοί βαρέως τύπου με ρουλεμάν και κέντρο σιδερένιου τροχού
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Center: | Iron |
Σιδερένιο τροχό κέντρο βαρέος ρόστερ διαμέτρου 100 mm με ανθεκτικό ρουλεμάν για την απόδοση στη μεταφορά υλικών
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Ικανότητα φόρτωσης έως 837lbs Βαρέως Τύπου Ρόδες Προσφέρουν Συνολικό Μήκος 144mm και Κέντρο Τροχού Σιδήρου για Χειρισμό Βαρέων Φορτίων
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Σιδηρούχα τροχιά τροχών σιδηρούχου τύπου PU που ενσωματώνουν διπλά ρουλεμάν που εξασφαλίζουν ομαλή κυλίνδρωση και υψηλή χωρητικότητα φορτίου
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
100 χιλιοστών βαρέος ρόστερ με 837 λίβρες χωρητικότητα φορτίου για βιομηχανικά μηχανήματα
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
Επικεφαλίδες PU από κόκκινο σίδηρο με χωρητικότητα φορτίου έως και 837 λίβρες
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρέος ρόστερ βαρέος φορτίος βαρέος φορτίος βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου βαρέος φορτίου
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |
|---|---|
| μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |

