Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
2,5 βιομηχανικός βαθμός ροδών σκληρού λάστιχου πιάτων στροφέων χωρητικότητας φορτίων ίντσας 118LBS
| Όνομα προϊόντων: | 2,5 ιντσών σκληρού λάστιχου ανά τροχό 118LBS φορτίων χωρητικότητας στροφέων βιομηχανικοί τροχίσκοι κ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι σκληρού λάστιχου στροφέων καθήκοντος |
| Ύφος τροχίσκων:: | στροφέας |
3» λαστιχένιοι ροδών μαύροι χρώματος άκαμπτοι τροχίσκοι καθήκοντος πιάτων ελαφριοί
| Όνομα προϊόντων: | 3» λαστιχένιο ροδών μαύρο χρώματος άκαμπτο πιάτων ελαφρύ εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων καθήκοντος βιομηχ |
|---|---|
| Ύφος:: | 3» τροχίσκοι σκληρού λάστιχου |
| Ύφος τροχίσκων:: | Σταθερός |
Μαύρο 200kg που φορτώνει τους στερεούς λαστιχένιους τροχίσκους 8 ιντσών φορετούς
| Όνομα προϊόντων: | 8 το τοπ πιάτο στροφέων ίντσας 440lbs 200kg πέρασε κλωστή μίσχων βιομηχανικούς τροχίσκους τύπων χάλυ |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
λαστιχένιοι τροχίσκοι φόρτωσης 200x50mm 440lbs με τον περασμένο κλωστή μίσχο
| Όνομα προϊόντων: | 200x50mm 440lbs σταθεροί στροφέας περασμένοι κλωστή πιάτο μίσχων μπουλονιών βιομηχανικοί τροχίσκοι τ |
|---|---|
| Ύφος:: | Γκρίζοι λαστιχένιοι μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
200kg ικανότητα 125x36mm λαστιχένιοι τροχίσκοι με το υποστήριγμα χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | 125x36mm 200kg σταθεροί στροφέας περασμένοι κλωστή πιάτο μίσχων μπουλονιών βιομηχανικοί τροχίσκοι τύ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικοί λαστιχένιοι μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
380kg ικανότητα 5» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πολυουρεθάνιου με τον ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | 5 το τοπ πιάτο πορτοκαλιά PP στροφέων ίντσας 380kg αφαιρεί τον πυρήνα βιομηχανικούς τροχίσκους τύπων |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων πολυουρεθάνιου βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
ISO9001 500kg που φορτώνει τις βιομηχανικές ρόδες πολυουρεθάνιου 8 ιντσών με τον πυρήνα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Περιστρεφόμενη επάνω πλάκα 8 ιντσών 500kg πυρήνα αλουμινίου πορτοκαλί πολυουρεθάνης βαρέως τύπου ευρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Αλουμινίου βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων πολυουρεθάνιου βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
125x32mm κίτρινοι PU μεσαίας ισχύος τροχίσκοι μίσχων στροφέων περασμένοι κλωστή κλείδωμα
| Όνομα προϊόντων: | 125x32mm κίτρινοι PU μαλακοί ροδών στροφέων περασμένοι κλωστή κλείδωμα κατασκευαστές Κίνα ροδών τροχ |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος μίσχος PU τροχίσκων |
| Μέγεθος ροδών:: | 125x32mm |
5» άκαμπτοι μαλακοί θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι Industiral πιάτων
| Όνομα προϊόντων: | 5» μαλακή ροδών άκαμπτη ρόδα Manufacutrer Κίνα τροχίσκων Industiral πιάτων ελαστική λαστιχένια ευρωπ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικοί λαστιχένιοι μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
5 ίντσας στροφέων PP σάντουιτς τροχίσκων ευρωπαϊκό χονδρικό εμπόριο πιάτων καστόρων τοπ
| Product Name: | 5 Inch Swivel PP Sandwich Casters European Castors Top Plate |
|---|---|
| Style:: | Plastic european type industrial casters |
| Wheel Color:: | Grey |

