Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
λαστιχένιοι τροχίσκοι 3inch tpr
| Όνομα προϊόντων: | 3inch 80kg στροφέων κλειδαριών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών γκρίζοι tpr δίδυμοι ροδών ελαφριοί βιομη |
|---|---|
| Ύφος:: | Δίδυμοι ροδών TPR ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Gray+Black |
70kg φορτώνοντας τη διπλή ρόδα 50mm λαστιχένιοι τροχίσκοι με την κλειδαριά
| Όνομα προϊόντων: | 50mm 70kg στροφέων κλειδαριών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών μαύροι σκληρού λάστιχου δίδυμοι ροδών ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Δίδυμοι ροδών σκληρού λάστιχου ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
Νάυλον πεντάλι ρόδες τροχίσκων στροφέων 2 ιντσών, διπλοί τροχίσκοι μίσχων ροδών ικανότητας 154lbs
| Όνομα προϊόντων: | 2 ιντσών 154lbs στροφέων κλειδαριών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών μαύροι πλαστικοί διπλοί ροδών ελαφρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Δίδυμοι ροδών πλαστικοί ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Υλικό:: | Πλαστικό |
352lbs στερεοί λαστιχένιοι τροχίσκοι ικανότητας
| Όνομα προϊόντων: | μαύροι λαστιχένιοι τυποποιημένοι βιομηχανικοί τροχίσκοι στροφέων ικανότητας 10 ιντσών 352lbs |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι τυποποιημένοι βιομηχανικοί τροχίσκοι |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
PP 8 λαστιχένιοι τροχίσκοι ικανότητας ίντσας 284lbs με το σταθερό πιάτο
| Όνομα προϊόντων: | 8 ο στροφέας ικανότητας ίντσας 284lbs καθόρισε τον περασμένο κλωστή μίσχος μίσχο PP τρυπών μπουλονιώ |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι τυποποιημένοι βιομηχανικοί τροχίσκοι PP |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 120KG |
4inch άσπρες πλαστικές βιομηχανικές κλειδώσιμες PP ροδών διπλές προμήθειες Κίνα ροδών τροχίσκων φρένων
| Όνομα προϊόντων: | 4inch άσπρες πλαστικές βιομηχανικές κλειδώσιμες PP ροδών διπλές προμήθειες Κίνα ροδών τροχίσκων φρέν |
|---|---|
| Ύφος:: | Πλαστικοί τυποποιημένοι βιομηχανικοί τροχίσκοι |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 50kg |
660lbs νάυλον τροχίσκοι ικανότητας 4inch με το τοπ πιάτο στροφέων
| Όνομα προϊόντων: | 4 ιντσών 660lbs στροφέων βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων τοπ πιάτων άσπροι νάυλον βαρέων καθηκόντων ευρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
Κανένας χαρακτηρισμός 350kg που φορτώνει τις βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων 10 ιντσών με τον πυρήνα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | 10 ιντσών 350kg στροφέων βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων τοπ πιάτων πυρήνων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί |
| Μέγεθος ροδών:: | 250mm |
Ικανότητα ISO9001 242lbs λαστιχένιες ρόδες τροχίσκων 6 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 6 ο άκαμπτος μίσχος τρυπών μπουλονιών πιάτων στροφέων ικανότητας ίντσας 242lbs πέρασε κλωστή στους ε |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικοί λαστιχένιοι τυποποιημένοι βιομηχανικοί τροχίσκοι |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 110KG |
Μαύρο ανθεκτικό στη θερμότητα καροτσάκι φούρνων στροφέων ρόδες τροχίσκων αντικατάστασης 5 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας βαρέων καθηκόντων μαύρο φούρνων ροδών στροφέων εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων πιάτων ανθεκτικό σ |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων 5 ιντσών |
| Διάμετρος ροδών:: | 5 ίντσα |

