Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 50mm industrial casters ] αγώνας 101 προϊόντα.
Σκληροί τροχοί σκαλωμάτων για ομαλή κίνηση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
Δυνατότητα φόρτωσης Ράβδοι σκαλωμάτων με πλάκα επικαλυμμένη με ψευδάργυρο - Δυνατότητα φόρτωσης 200-250 kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
Δύο ρόδες σκαλωμάτων με σφαίρες χωρητικότητα φορτίου 200/250kg εφαρμογές βαρέων βαρών
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Τροχοί σκαλωμάτων χωρητικότητας 250 kg με ευέλικτη χρήση
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
3/4/5/6/8 ίντσες τροχούς καουτσούκ τροχόσπιτα με ομαλό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Ελαστικά βαρέων φορτίων τροχόσπιτων με διαφορά τρύπας 2,5 βρόγχων
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 2.5 ίντσες |
150mm 616LBS φορτίων χωρητικότητας κοίλοι χυτοσιδήρου κάστορες στροφέων στροφέων φρεναρισμένοι πιάτο
| Όνομα προϊόντων: | 150mm διαμέτρων 616LBS φορτίων χωρητικότητας κοίλο ροδών χυτοσιδήρου στροφέων δευτερεύον φρένο τροχί |
|---|---|
| Ύφος:: | τροχίσκοι επίπλων 150mm βαρέων καθηκόντων κοίλοι |
| Μέγεθος ροδών:: | 150x50mm |
3 ίντσας στερεοί άσπροι στροφέων κάστορες πιάτων μικρής ακτινοβολίας ροδών ανθεκτικοί νάυλον για τις μηχανές
| Όνομα προϊόντων: | 3 ίντσας στερεοί άσπροι στροφέων κάστορες πιάτων μικρής ακτινοβολίας ροδών ανθεκτικοί νάυλον για τις |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |

