Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 50mm industrial casters ] αγώνας 101 προϊόντα.
Βιομηχανικός χυτοσίδηρος 360 βαθμός που περιστρέφεται τους τροχίσκους στροφέων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Η WBD παρέχει 6 ιντσών ασημί βιομηχανικό χυτοσίδηρο τροχού 360 μοιρών με περιστρεφόμενη κεφαλή βαρέω |
|---|---|
| Στυλ:: | Τροχοί σιδήρου 6 ιντσών για έπιπλα |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Όνομα προϊόντων: | 6 ίντσας στερεοί μαύροι τροχίσκοι Temprature ροδών βαρέων καθηκόντων υψηλοί για τους φούρνους |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων υψηλοί τροχίσκοι temprature |
| Διάμετρος ροδών:: | 6 ίντσα |
6» άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου πιάτων βιομηχανικοί 2 ίντσα ευρύς πράσινος PU ροδών βαρέων καθηκόντων cOem ροδών τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | 6» άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου πιάτων βιομηχανικοί 2 ίντσα ευρύς πράσινος PU ροδών βαρέων καθηκόν |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» το PU καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 6» |
200/250kg χωρητικότητα Στερεό πυρήνα χάλυβα Βιομηχανία Στρογγυλοί τροχούς με ψευδαργυρωμένο στήριγμα
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | PP/PVC/PU/καουτσούκ |
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
Θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 150mm 250kg άκαμπτοι κατευθυντικοί
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις WBD 150mm γκρίζοι μαλακοί άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ικανότητας TPR ροδών 250kg κ |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 150mm TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
6x2 βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι χωρητικότητας φορτίων ανά τροχό 280kg ίντσας ασημένιοι
| Ονομασία προϊόντος: | 6x2 ίντσες ασημένιο τροχό 280kg χωρητικότητα φόρτωσης χυτοσίδηρο βαρύ φορτίο άκαμπτο τροχούς εργοστά |
|---|---|
| Στυλ:: | 6 ιντσών βαρέα καθήκοντα κούφια άκαμπτα ρόστερ |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
Μετατροπές σκαλωσμάτων βαρέων επιβαρύνσεων με επιχρισμένη στήλη ψευδαργύρου
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
6» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι για τις βιομηχανικές μαύρες γυαλιού νάυλον ροδών διπλές ρόδες καροτσακιών πιάτων φρένων τοπ
| Ονομασία προϊόντος: | Ροδάκια βαρέως τύπου 6" Μαύρης ρόδας διπλής πλάκας φρένων Τροχοί τρόλεϊ για βιομηχανική |
|---|---|
| Στυλ:: | Μαύρος διπλός τροχός φρένων |
| Μέγεθος τροχού:: | 6" |
3inch διπλές ροδών μαλακές τροχίσκων ρόδες Κίνα τροχίσκων στροφέων TPR μικρής ακτινοβολίας πάτωμα-προστατεύοντας
| Όνομα προϊόντων: | 3inch διπλές ροδών μαλακές τροχίσκων ρόδες Κίνα τροχίσκων στροφέων TPR μικρής ακτινοβολίας πάτωμα-πρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Διπλοί μαλακοί τροχίσκοι ροδών |
| Χρώμα ροδών:: | Grey+Black |
Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι κατευθυντικοί TPR 6 ιντσών θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι ροδών 550LBS σιωπηλοί
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι κατευθυντικοί TPR 6 ιντσών θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι ροδών 550 |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ροδών TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ιντσών |

