Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 50mm industrial casters ] αγώνας 98 προϊόντα.
Ylcaster 50mm Βιομηχανικά τροχιά τροχιά τύπου φρένων με ψευδαργυρισμένο ρουλεμάνιο
| Κατασκευαστής: | YLcaster |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
| Επεξεργασμένο υλικό στέλεχος: | χάλυβα |
70kg φορτώνοντας τη διπλή ρόδα 50mm λαστιχένιοι τροχίσκοι με την κλειδαριά
| Όνομα προϊόντων: | 50mm 70kg στροφέων κλειδαριών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών μαύροι σκληρού λάστιχου δίδυμοι ροδών ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Δίδυμοι ροδών σκληρού λάστιχου ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
Μαύρο 60kg που φορτώνει τους βιομηχανικούς τροχίσκους 80mm για το καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | 80mm 60kg συνολικοί φρένων τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών μαύροι πλαστικοί στροφέων ελαφριοί βιομηχανι |
|---|---|
| Ύφος:: | Πλαστικοί ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
Τροχοι για βιομηχανικές σκαλωσιές 50 mm με ρυμουλκούμενους ρυμουλκούμενους
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
330lbs φόρτωση αυλακιού ροδών Χ μετάλλων 50mm του βιομηχανικού
| Όνομα προϊόντων: | το χ-αυλάκι ψευδάργυρου χρώματος ροδών τροχίσκων διαδρομής πιάτων 50mm 330lbs κυλά το χονδρικό εμπόρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτος τροχίσκος τροχιάς |
| Διάμετρος ροδών:: | 50 χιλ. |
800kg πλαστικοί βιομηχανικοί τροχίσκοι ικανότητας
| Όνομα προϊόντων: | άσπρο πλαστικό πίσω χονδρικό εμπόριο ροδών φορτηγών παλετών 80x100mm 800kg |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
| Μέγεθος ροδών:: | 80x100 χιλ. |
2 ίντσας σκληρού λάστιχου στροφέων ροδών δίδυμοι τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών πείρων ροδών κοίλοι για τις κινητές βάσεις καλλιεργητών
| Όνομα προϊόντων: | 2 κοίλοι τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών πείρων δίδυμος-ροδών ροδών στροφέων σκληρού λάστιχου ίντσας για |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι κοίλοι τροχίσκοι πείρων δίδυμος-ροδών |
| Χρώμα τροχού:: | Μαύρος |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Διπλό ρουλεμάν με υπερ-αντοχή τροχός σε μαύρο χρώμα για βιομηχανικές εφαρμογές βαρέως τύπου
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
Γυριστική ακτίνα 3,5 ίντσες Ultra Heavy Duty Caster Wheel Heavy Duty Heavy Load Capacity Wheels για βιομηχανικές εφαρμογές
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |

