Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 50mm industrial casters ] αγώνας 101 προϊόντα.
Μαύρο 200kg που φορτώνει τους στερεούς λαστιχένιους τροχίσκους 8 ιντσών φορετούς
| Όνομα προϊόντων: | 8 το τοπ πιάτο στροφέων ίντσας 440lbs 200kg πέρασε κλωστή μίσχων βιομηχανικούς τροχίσκους τύπων χάλυ |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
λαστιχένιοι τροχίσκοι φόρτωσης 200x50mm 440lbs με τον περασμένο κλωστή μίσχο
| Όνομα προϊόντων: | 200x50mm 440lbs σταθεροί στροφέας περασμένοι κλωστή πιάτο μίσχων μπουλονιών βιομηχανικοί τροχίσκοι τ |
|---|---|
| Ύφος:: | Γκρίζοι λαστιχένιοι μεσαίας ισχύος ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
PU ροδών αδιάβροχες ρόδες τροχίσκων στροφέων βιομηχανικές βαρέων καθηκόντων μπλε cOem 8 ίντσας
| Ονομασία προϊόντος: | COem PU 8 ιντσών μπλε ροδών αδιάβροχες ρόδες τροχίσκων στροφέων βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές που κ |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU τροχίσκος στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8inch |
4 πάτωμα» 5» 6» 8» βαρέων καθηκόντων ροδών τροχίσκων που προστατεύει τον μπλε στερεό στροφέα φρένων ροδών συνολικό
| Ονομασία προϊόντος: | 4» 5» 6» 8» πάτωμα-που προστατεύουν την μπλε στερεά ροδών συνολική φρένων κατασκευή ροδών τροχίσκων |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU διπλός τροχίσκος φρένων |
| Μέγεθος ροδών:: | 4/5/6/8inch |
πορτοκαλί χρώμα τροχίσκων πολυουρεθάνιου ένσφαιρου τριβέα πιάτων στροφέων 150mm
| Όνομα προϊόντων: | PU πιάτων στροφέων 150mm ευρωπαϊκοί πορτοκαλιοί κατασκευαστές Κίνα τροχίσκων πολυουρεθάνιου ένσφαιρο |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι στροφέων πολυουρεθάνιου αλουμινίου |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
PU πυρήνων αλουμινίου πιάτων 200mm άκαμπτοι νάυλον τροχίσκοι βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Προμήθειες 200mm άκαμπτοι PU Screwfix πυρήνων αλουμινίου πιάτων ευρωπαϊκοί βαρέων καθηκόντων νάυλον |
|---|---|
| Ύφος:: | Το πολυουρεθάνιο αλουμινίου καθόρισε τους βιομηχανικούς τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
200x50mm βαρέων καθηκόντων γεμισμένο γυαλί νάυλον πιάτων στροφέων ροδών τροχίσκων στερεό μαύρο
| Ονομασία προϊόντος: | 200x50mm στερεές μαύρες ροδών στροφέων προμήθειες Κίνα τροχίσκων πιάτων γεμισμένες γυαλί νάυλον βαρέ |
|---|---|
| Στυλ:: | Γεμισμένος ίνα υάλου νάυλον τροχίσκος |
| Μέγεθος ροδών:: | 200x50mm |
50mm πλάτος τροχού επιπλέον βαρύ φορτίο τροχούς νάιλον τροχούς τροχούς πολυουρεθάνου κατασκευασμένα για βαριά βιομηχανικές εφαρμογές φορτίου και την κινητικότητα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
7.5 ίντσες περιστρεφόμενη ακτίνα πλάκα τοποθέτηση τροχιά με διπλό ρουλέα
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
0.375 ίντσες μεγέθους τρύπας βρόγχου Super Heavy Duty Casters με πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα και χάλυβα υλικό
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |

