Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 50mm industrial casters ] αγώνας 101 προϊόντα.
Δίδυμη ικανότητα ροδών 70kg τροχίσκοι επίπλων 2 ιντσών σιωπηλοί
| Όνομα προϊόντων: | 2 τροχίσκοι στροφέων δίδυμος-ροδών σκληρού λάστιχου ικανότητας ροδών 70kg ίντσας με το κεφάλι τρυπών |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιοι τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών δίδυμος-ροδών |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
5 ίντσας βαρέων καθηκόντων πολυουρεθάνιου τροχίσκων στροφέων χονδρικό εμπόριο ροδών καροτσακιών πιάτων μαλακό βιομηχανικό
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες τροχίσκων κλειδαριών στροφέων διαμέτρων 770LBS 125mm
| Όνομα προϊόντων: | 125mm διαμέτρων βαρέων καθηκόντων ανθεκτικό στη θερμότητα ροδών 770LBS ικανότητας στροφέων χονδρικό |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί τροχίσκοι στροφέων 125mm lockheat |
| Διάμετρος ροδών:: | 125mm |
Ρουλεμάν τροχού επίπλων με ρόδες από PP Nylon TPR PU Rubber σχεδιασμένες για ομαλή κίνηση και μεγάλη χωρητικότητα φόρτωσης
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |
10» λαστιχένιες ρόδες τροχίσκων μίσχων κλειδώματος στροφέων ροδών τροχίσκων στερεές βιομηχανικές
| Ονομασία προϊόντος: | 10 ιντσών μαύρο καουτσούκ τροχούς στερεό τροχό στροφή κλειδαριά στέλεχος τροχούς τροχούς βιομηχανική |
|---|---|
| Στυλ:: | Μηχανές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
| Μέγεθος ροδών:: | 250mm |
1188LBS 200mm άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι υψηλής ικανότητας διαμέτρων
| Όνομα προϊόντων: | WBD άκαμπτη βιομηχανική ρόδα 200mm χωρητικότητας φορτίων προμηθειών 1188LBS υψηλή βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι PU 200mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 20 εκατ. |
8 ίντσας γκρίζο κλειδώματος λαστιχένιο τροχίσκων περασμένο κλωστή M16 βιομηχανικό χονδρικό εμπόριο τροχίσκων μίσχων λαστιχένιο
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας γκρίζο κλειδώματος λαστιχένιο τροχίσκων περασμένο κλωστή M16 βιομηχανικό χονδρικό εμπόριο τ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ευρωπαϊκοί λαστιχένιοι τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
Διπλή πλάκα ρουλεμάνιο τοποθέτηση βαρέος ρόστερ 3.5 περιστροφική ακτίνα 50mm τροχό
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Πολυουρεθάνιο σφαίρα ρουλεμάν βαρέων καθηκόντων 50mm τροχός μαύρο χάλυβα σύνολο κλειδαριού ρουλεμάν
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Συνολικό φρένο κλειδαριού υπερ βαρύ φορτίο τροχός περιστροφής ακτίνα 3,5 ίντσες μαύρο τροχό
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |

