Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 50mm industrial casters ] αγώνας 101 προϊόντα.
Γυριστική ακτίνα 3,5 ίντσες Ultra Heavy Duty Caster Wheel Heavy Duty Heavy Load Capacity Wheels για βιομηχανικές εφαρμογές
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
6 βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές ρόδες τροχίσκων πιάτων στροφέων κλειδώματος ίντσας 550LBS
| Όνομα προϊόντων: | εργοστάσιο 6 ίντσας σιωπηλό γκρίζο TPR ροδών 550LBS ικανότητας στροφέων τροχίσκων πιάτων βαρέων καθη |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι TPRswivel 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
280kg χωρητικότητα φόρτωσης 6 "βιομηχανικά τροχούς βαρέος φόρτωμα χυτοσίδηρο τροχούς με πλευρική κλειδαριά
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών κορυφαία πλάκα περιστρεφόμενο κούφιο χυτοσίδηρο βαρέος ρόδες με πλευρική κλειδαριά |
|---|---|
| Στυλ:: | Μηχανές για την κατασκευή τροχών |
| Υλικό ροδών:: | Χυτοσίδηρο |
38kg φόρτωση των νάυλον ροδών 50mm, βαρέων καθηκόντων νάυλον ρόδες τροχίσκων ISO9001
| Όνομα προϊόντων: | 50mm 38kg φορτίων χωρητικότητας PA φρένων πενταλιών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών νάυλον στροφέων ελα |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
50 mm χωρητικότητα φόρτωσης 200/250kg Τροχούς βιομηχανικών σκαλωμάτων με επιφάνεια επιχρισμένη με ψευδάργυρο
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
TPR 100mm λαστιχένιοι τροχίσκοι φόρτωσης 70kg με το διπλό φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 100mm 70kg διπλοί φρένων τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών γκρίζοι tpr στροφέων ελαφριοί βιομηχανικοί τρο |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι καθήκοντος TPR ελαφριοί |
| Χρώμα ροδών:: | Γκρίζος |
λαστιχένιοι τροχίσκοι 3inch tpr
| Όνομα προϊόντων: | 3inch 80kg στροφέων κλειδαριών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών γκρίζοι tpr δίδυμοι ροδών ελαφριοί βιομη |
|---|---|
| Ύφος:: | Δίδυμοι ροδών TPR ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Gray+Black |
Νάυλον πεντάλι ρόδες τροχίσκων στροφέων 2 ιντσών, διπλοί τροχίσκοι μίσχων ροδών ικανότητας 154lbs
| Όνομα προϊόντων: | 2 ιντσών 154lbs στροφέων κλειδαριών τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών μαύροι πλαστικοί διπλοί ροδών ελαφρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Δίδυμοι ροδών πλαστικοί ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Υλικό:: | Πλαστικό |
660lbs νάυλον τροχίσκοι ικανότητας 4inch με το τοπ πιάτο στροφέων
| Όνομα προϊόντων: | 4 ιντσών 660lbs στροφέων βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων τοπ πιάτων άσπροι νάυλον βαρέων καθηκόντων ευρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
ISO9001 500kg που φορτώνει τις βιομηχανικές ρόδες πολυουρεθάνιου 8 ιντσών με τον πυρήνα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Περιστρεφόμενη επάνω πλάκα 8 ιντσών 500kg πυρήνα αλουμινίου πορτοκαλί πολυουρεθάνης βαρέως τύπου ευρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Αλουμινίου βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων πολυουρεθάνιου βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |

