Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ 50mm industrial casters ] αγώνας 101 προϊόντα.
Προηγούμενο φρένο Πολυουρεθάνιο τροχούς για βαριά φορτία Μαύροι τροχοί Πλάκα τοποθετημένη
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Τροχοί Στερέωσης Πλάκας Εξαιρετικά Βαρέως Τύπου με Πλάτος Τροχού 50mm για Βαριά Φορτία, Ακτίνα Περιστροφής 3,5 ίντσες
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
8 ο χυτοσίδηρος ίντσας κυλά τους βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου πιάτων στροφέων βιομηχανικούς κάστορες ροδών καροτσακιών πράσινους
| Πλάτος ροδών: | 2 ίντσα |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου τροχίσκοι |
COem 8 ιντσών άσπροι συνολικοί κάστορες ροδών στροφέων φρένων νάυλον βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | COem 8 ιντσών άσπροι ροδών συνολικοί φρένων κάστορες στροφέων Screwfix βαρέων καθηκόντων νάυλον |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων νάυλον ρόδες τροχίσκων με το φρένο |
| Μέγεθος ροδών:: | 8inch |
ISO9001 επίπεδο πιάτο στροφέων βήματος ρόδες καστόρων στροφέων 6 ιντσών για τη Dolly
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών κοίλος τροχός 616LBS Χωρητικότητα φορτίου Χυτοσίδηρος Περιστρεφόμενη πλάκα βαρέως τύπου Ροδ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια επίπλων βαρέως τύπου 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 150 χλστ |
Μαύρη λαστιχένια ενιαία ρόδα 100mm 125mm 150mm 200mm ένσφαιρου τριβέα σιδήρου για τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια ενιαία ρόδα ένσφαιρου τριβέα σιδήρου 100mm 125mm 150mm 200mm μαύρη για τους βαρέων καθηκό |
|---|---|
| Στυλ:: | Λαστιχένια ρόδα σιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 100/125/150/200mm |
5 PU σιδήρου ίντσας καστόρων βαρέων καθηκόντων σταθεροί κάστορες Κίνα ροδών πιάτων μαλακοί βιομηχανικοί
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | ΧΑΛΥΒΑΣ |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου κάστορες |
5 PU ροδών πολυουρεθάνιου ίντσας μπλε βαρέων καθηκόντων βιομηχανικοί τροχίσκοι ροδών καροτσακιών
| Ονομασία προϊόντος: | 5 PU ροδών βήματος πολυουρεθάνιου ίντσας μπλε άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων βιομηχανικοί τροχίσκοι Whol |
|---|---|
| Στυλ:: | Καθαρή PU ρόδα |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ιντσών |
Μαύρη γεμισμένη ίνα υάλου νάυλον ρόδα 150MM για τους βαρέων καθηκόντων βιομηχανικούς τροχίσκους ροδών καροτσακιών
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρη γεμισμένη ίνα υάλου νάυλον ρόδα 150MM για τους βαρέων καθηκόντων βιομηχανικούς τροχίσκους ροδώ |
|---|---|
| Στυλ:: | Γεμισμένη ίνα υάλου νάυλον ρόδα |
| Μέγεθος ροδών:: | 150 χλστ |
Ενιαίες ρόδες πολυουρεθάνιου πυρήνων αλουμινίου 5 ίντσα 6 ίντσα 8 ίντσα για τα βιομηχανικά καροτσάκια του Jack παλετών φορτηγών παλετών
| Ονομασία προϊόντος: | οι ενιαίες ρόδες πολυουρεθάνιου πυρήνων αλουμινίου 4inch 5inch 6inch 8inch για την παλέτα φορτηγών π |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Πορτοκάλι |
| Διάμετρος ροδών:: | 100mm/125mm/150mm/200mm |

