Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Ιατρικοί τροχοί 125 κιλών χωρητικότητας 4 ιντσών διάμετρος τροχού απόσταση οπών μπουλονιών 76x61mm βιομηχανικής ποιότητας ιατρικοί τροχοί καροτσιού
| Overall Height: | 4 Inches |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Brake: | Double Brake |
Βιομηχανικά Ρόδες με Επεκτεινόμενο Στέλεχος Ανθεκτικοί Τροχοί Βαρέως Τύπου για Βιομηχανικά Μηχανήματα, Αποθήκευση και Κινητικότητα Εξοπλισμού
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
Τροχήλατες ρόδες τρόλεϊ με πιστοποίηση CE, βαρέως τύπου, εύρος ύψους 90mm-125mm, ιδανικές για τρόλεϊ, καρότσια, βιομηχανική χρήση και διαχείριση βαρέων φορτίων
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Συμφωνείς με τα έπιπλα στροφές με τύπο τοποθέτησης πλάκας που έχουν σχεδιαστεί για να αντέχουν βαριά φορτία και να εξασφαλίζουν ομαλή κινητικότητα στα έπιπλα
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
Στρογγυλοπλέκες για τοποθέτηση τροχών από νάιλον, ιδανικές για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
| Material: | Nylon |
Φαινολικά Βιομηχανικά Ράβδοι Πολυουρεθάνιο Τύπος τροχού Επεκτάσιμος Στάλος Εγκατάσταση 1-4 ίντσες πλάτος τροχού
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Βαρύ φορτίο Σιδερένιο πλάκα Casters ομαλό πλαστικό πυρήνα Στροφή κλειδαριού τροχούς 2-4 ίντσες
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
|---|---|
| Βήμα ροδών: | Γλυκό |
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
TPR Bolt Τρύπα Διαχωρισμός 2,5 ίντσες Βιομηχανικό βαρύ φορτίο τροχόσπιτα 8 ίντσες
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Βιομηχανικές στροφές με σφαιροφόρους ρουλεμάν και ανθεκτικό φινίρισμα
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Αμερικανικά κυψέλες νάιλον με σφαιρικό ρυμουλκούμενο τύπου 2 πλάτος τροχών που έχουν σχεδιαστεί για να ενισχύσουν την κινητικότητα του εξοπλισμού και να παρέχουν ανθεκτική υποστήριξη φορτίου
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Size: | 65mm |

