Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Μεταφορικά φορτηγά βαρέων φορτίων με δυνατότητα φορτίου έως 500 kg 90 cm
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
Μαύρο υπερβαρύ φορτίο πλάκα τοποθέτηση ατσάλινα τροχιά 2000 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 50mm τροχός
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
1-4 ίντσες πλάτος πέλματος Βιομηχανικοί τροχοί για εύρος θερμοκρασίας έως 300 ° F
| Υλικό: | Χάλυβας/ Αλουμίνιο/ Πλαστικό/ Ρούμπινο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 5.000 λίβρες |
Ζιγκωτό βαμμένο σίδηρο βαρύ φορτίο τροχός κυλινδρισμού σύνολο διπλό ρουλεμάν 144mm μήκος
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Βιομηχανικοί τροχοί ακριβείας με ρουλεμάν, με διάμετρο τροχού 2 έως 12 ίντσες, κατάλληλοι για μετακίνηση βαρέων φορτίων
| Tread Width: | 1-4 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Application: | Industry |
Βιομηχανικοί τροχοί από καουτσούκ με δυνατότητα προσαρμογής, μη σημαδεύον πέλμα, βαρέως τύπου, σχεδιασμένοι για βιομηχανική χρήση και διακίνηση υλικών
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Προσαρμοσμένα ελαστικά τροχών με ελαστικό σχοινί που προσφέρουν έλξη και ομαλή κυλίνδρωση σε διάφορους τύπους δαπέδων
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
Ελαφριά κυλινδρικά κυλινδρικά για βαριά χρήση και θερμοκρασία
| Wheel Width: | 45mm |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
4-5kg Βιομηχανικό ελαφρύ καουτσούκ με ψευδαργυρισμένο φινίρισμα και ρυμουλκούμενο στέλεχος
| Τελείωσε.: | Στάμνος με επικάλυψη από ζάμι/πλέγματα |
|---|---|
| Χρήση: | Εντός/εξωτερικά |
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
Βιομηχανικές στρογγυλοί βαρέοι ρόστερ με TPR / πλαστικό / ελαστικό τροχούς
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ: | Κατασκευασμένο από τεντωμένο χάλυβα |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 2-12 ίντσες |
| Ειδικότητα: | Αξιόπιστος και ανθεκτικός |

