Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Μεταλλικές στροφές αμερικανικού στερεού πυρήνα για έπιπλα 600 kg
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
Γκρι/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πορτοκαλί/ Πράσινο/ Λευκό μεσαίου φορτίου τροχονόμοι με τύπου πλευρικού φρένου κλειδώματος και χωρητικότητα φόρτωσης 300 λίβων
| Μέγεθος πλάκας τοποθέτησης: | 3-3/4 X 3-3/4 ίντσες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
Βαρύ φορτίο 350KG Ball Bearing Nylon Casters βίδα στην εγκατάσταση 100 Lbs χωρητικότητα φορτίου
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
WBD αμερικανικά ράβδοι από νάιλον με σφαίρες για έπιπλα
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Caster Type: | American |
Τύπος τοποθέτησης πλάκας Ελαφρύς φορτίος τροχούς για θερμοκρασία -20 έως 100 βαθμούς Κελσίου
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
|---|---|
| ρουλεμάν ροδών: | Σαφές ρουλεμάν |
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών από χαλύβδινο καουτσούκ με χωρητικότητα 264lbs 3 ίντσες ύψος ομαλά τροχούς κυλίνδρων
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Overall Height: | 3 Inches |
Πλατφόρμα τροχοφόρου τύπου λαβήματος για ασφαλές και σταθερό χειρισμό υλικών
| Τύπος τροχού: | Τροχός TPR/PU |
|---|---|
| Βάρος: | 15 κιλά |
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
Πυρηνικά υλικά πολυουρεθάνιο για ομαλή κυκλοφορία και ανθεκτική απόδοση ενός τροχού
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
7.5 ίντσες περιστρεφόμενη ακτίνα πλάκα τοποθέτηση τροχιά με διπλό ρουλέα
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Στρογγυλό τροχό σιδήρου PU 100mm για ανώτερη ικανότητα υποστήριξης φορτίου
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Χρώμα: | Κόκκινο |

