Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Επικαιροποιημένο σύστημα κλειδαριού δαπέδου τύπου "Green Kick Bar" για βαριά φορτία και αυξημένη σταθερότητα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
|---|---|
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
Καθαρό περιστροφικό βιομηχανικό 2 ίντσες μαύρο PVC περιστροφικό για ελαφρύ προμηθευτή περιστροφικού
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 2-3/8 ίντσες |
| Διάμετρος μίσχων: | 7/16 ίντσες |
Εύκολη μετακίνηση του εξοπλισμού σας με τροχούς 4,5 ιντσών συνολικού ύψους και χαρακτηριστικό βραχίονα διπλής σφαιρικής ράβδου
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
Εργασιακές στροφές 300lbs για βαριά ξύλινα προϊόντα με επιφανειακή επεξεργασία με επικάλυψη από ψευδάργυρο
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| τύπος ρουλεμάν: | διπλός ένσφαιρος τριβέας |
| Ποσότητα συσκευασίας: | 4 |
0.25 ίντσες πάχος πλάκας ελαφρύ καθήκον τροχούς για ομαλή και ήσυχη λειτουργία
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |
Βιομηχανικά Περισσότερα Προϊόντα Ύψος Φόρτωσης 148/176/204/248mm Χαλύβδινος Τροχός Υλικού και Περισσότερες Επιλογές
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
Τροχοί με στέλεχος διαμέτρου 3 ιντσών, ανοξείδωτοι, ομαλής κύλισης, ιδανικοί για ιατρικό εξοπλισμό και καρότσια
| Wheel Size: | 4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
4 ίντσες Συνολικό ύψος 3 ίντσες Διαμέτρου τροχού Διπλό φρένο Ιατρικές ρόδες για ιατρικές εγκαταστάσεις
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |
Ελαφρύ φορτίο βαρύ φορτίο PA Light Duty Casters 350KG χωρητικότητα Solid Core Wheel Screw In Plate Mounting από WBD
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Wheel Material: | PA |
Υψηλής χωρητικότητας αμερικανικό νάιλον ΠΑ τροχούς πλάκα τοποθετημένη 350KG χωρητικότητα σύνολο 4 βίδες σε τροχούς
| Installation Method: | Screw-In |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 |
| Caster Type: | American |

